Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Adnátok e az 1% +1% százalékot...

Adnátok e az 1% +1% százalékotokat kórházaknak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 09:04
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:
45%

Nem. Végtelen pénznyelő.

Inkább hozzák vissza a vizitdíjat

2019. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha rajtam múlna az összeset bezáratnám, az orvosokat meg kihajtanám az országból.
2019. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1%-ot mindig allatmenhelynek adom. A másik 1% marad az àllamnàl sajnos, egyházat nem támogatok. Szívesen adnàm a helyi kórháznak, ha lehetne.
2019. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár sokra nem mennének vele. Most az óvodának megy, utána szerintem annak a kórháznak fogom adni, ahol a gyereket kezelték születése után. Megérdemlik, sajnos többet nem tudok adni nekik.
2019. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2-est megnézném, mit csinálna, ha kapna egy komoly betegséget vagy balesetet szenved, és nincs hely, ahol ellátnák :)
2019. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
100%
nem.adófizetőként teljesen jogos elvárás hogy jusson az egészségügyre pénz.inkább egy karitatív szervezetnek adom.
2019. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha tudom, hogy nem nyúlják le.
2019. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!