Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Egyéb kérdések

A kérdés

Al Jazeera, Betyársereg - mi a véleményetek erről a dokumentumfilmről?

https://www.youtube.com/watch?v=BDk4g6-XRy0

Keress kérdéseket hasonló témákban: Al Jazeera, Toroczkai László, Soros György, antiszemitizmus

máj. 16. 08:59  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem jó. Teljesen tárgyilagos, nincs benne ferdítés.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 09:41 Privát üzenet

De megismerném azt a csajt 17:45-nél...

Amúgy jó a film, és érdekesek a külföldi hozzászólások is.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 16. 09:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tyirityán Zsoltnak, betyársereg vezetőjének mi a polgári foglalkozása?
Mi lesz itt ha tényleg kimegy a tüntetőkre a betyársereg?
A betyársereg nevezetű turbo magyar társaság miért nem a kilakoltatásokra mentek embereket védeni, ahelyett hogy Orbán pilitikáját védenék?
Mi a véleményetek erről a 9/11 témáját boncolgató dokumentumfilmről? Csak szerintem leplezte le teljesen a hivatalos sztorit?
Minek köszönhető, hogy a Betyársereg tevékenykedése nem kap szerepet a médiában?
Igaz hogy a Magyar Gárda és a Betyársereg nem mer lemenni Röszkére? Azt hallottam hogy sokukat keresik még a Magyar-Román meccs napján történt randalírozás után. És több tagjuk is köztük volt.

Kérdések a Politika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!