Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Alain Delon kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy a Facebookról ki kellene tiltania a politikát?

Figyelt kérdés
Ez a mostani Toroczkai ügy miatt jutott eszembe. Odamennek a politikusok valaki más oldalára, reklámozzák ott magukat, és ha valami retorzió van, rögtön hisztiznek, pedig semmi közük az oldalhoz. Sem ők, sem egyik hívük sem írt egy sort sem az oldal forrásához, de követelőzni tudnak. Egyszerűen meg kellene szüntetni azokat a kategóriákat, hogy "Politikus", "Politikai párt". Boldoguljanak, ahogy akarnak! Nagyobb teret kaphatna a kultúra, művészet, tudomány. Vesztesége nem lenne a Facebooknak belőle, mert szerintem egy fillér anyagi hasznuk nincs a politikusokból, csak jófejségből engedik őket.

2019. máj. 19. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Hogy a fenébe ne lenne haszna belőle a Facebook-nak? A politikai pártok is hirdetik magukat Fb-n, ez nekik már pénz. Plusz a FB-nek is van egyfajta politikai irányvonala, bár Zuckerberg emiatt már kikapott az USA-ban.

Egyébként a politikát nem lehet letiltani Facebook-ról, mert minden mögött ott van, de szerintem nem is érdemes, pusztán a megfelelő kulturált körülményeket kell megteremteni hozzá. Csak az a probléma, hogy sok troll minden létező poszt alá beírkál valami - szerinte - politikai tartalmat, hogy hisztériát generáljon. Pl. "O1G,Stopsoros" stb.

2019. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk én emiatt szüntettem meg az oldalamat.
2019. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Ki használ még fészbúkot manapság?
2019. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
A politika tulajdonképpen közélet. Egy olyan dolog, ami gyakorlatilag körbeveszi, meghatározza a hétköznapjainkat. Ha már mindenképpen tiltani akarunk valamit, akkor én azokat a sügéreket tiltanám ki, akik azt hiszik, hogy ostoba, közhelyszerű posztok osztogatása az már magában politika :)
2019. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1: Én a kategóriákra gondoltam. Azokat kellene megszüntetni.
2019. máj. 19. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
A válaszom ezt is tartalmazza, kérdező. (Újbóli elolvasása segít)
2019. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Mit tartalmazott? Azt, hogy ne lehessen olyan oldalt létrehozni, hogy "Politikus" vagy "Politikai párt"? Arra meg kíváncsi vagyok, hogy milyen politikai irányvonalat képvisel a Facebook. (Amúgy mi lenne, ha vállalnál egy nevet és úgy válaszolnál, hogy felismerhető legyél? Vagy épp ettől félsz?)
2019. máj. 19. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Így, rettegek attól, ha megismered a nick nevem, mert annak súlyos következményei lennének...

Hogy milyen politikai irányt képvisel a Facebook? Liberális, az USA-n belül pedig a Demokrata párt mellett állt ki, mondjuk ez így nem teljesen igaz, az annál inkább, hogy a Republikánus ellen. Bizonyítja ezt az is, hogy több politikai véleményt eltávolítottak, ami ahhoz köthető, plusz katolikus oldalakat is levettek, mert a homoszexualitásról beszéltek.

2019. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: De miért is gondoltam, hogy valami ilyesmivel fogsz előjönni? (Azért az eléggé érdekes, ha valaki itt nem vállal nevet.)
2019. máj. 19. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
(Neked ez lehet érdekes, de az igazság az, hogy semmit sem ér, ha ott van, ha nem.)
2019. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!