Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek érdemes jelentkezn...

Szerintetek érdemes jelentkezni az idegenlégióba? Magyar hadsereg?

Figyelt kérdés

3 év múlva tervezem.

Miért csak 3 év múlva tervezem?

Most kezdtem el angolul tanulni ami idő még megtanulom, jelenleg a fizikai állapotom nem annyira jó ezért azt is most keztem el fejleszteni, erősíteni,miket ajánlotok?

Például :Futás,úszás, fegyencedzés?

Mit javasoltok hogyan csináljam?

Ti hogyan csinálnátok?

Azon gondolkodtam hogy jelentkeznem kéne a magyar seregbe hogy legyen egy kis fogalmam csak tanulnák ott is hasznos dolgot, szerintetek?

Mire kéne a magyar seregbe jelentkeznem?

Esetleg van akinek ez a terve?


Miért szeretnék jelentkezni?

Van bennem kalandvágy.

Most jöttem rá hogy régen milyen jó is volt hogy volt katonaság, puhány vagyok, eléggé el kényeztettet az édesanyám és az ételekben is nagyon válogatós vagyok.

Szeretnék megemberesedni, bátor,kitartó,határozott lenni.

Muszáj megtapasztalnom hogy milyen is ez?

Meg kell tudnom mire is vagyok valójában képes?

Szeretnék magamnak bizonyítani,tudom hogy képes vagyok rá.

21F



2019. aug. 25. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Francia nyelv fontosabb lesz.

Idegenlégiós blogot nem tudom olvastad-e, de hasznos.

2019. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1# Valahogy éreztem,de először az angolt szeretném megtanulni legalább alap vagy közép fokon, ha ez meg van már pedig meg lesz azonnal neki állok a francia nyelvnek.

Nem olvastam még, hol találom meg?

2019. aug. 25. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kalandvágy nemsok lesz ott... az alapkiképzés elég kemény, de utána baromi unalmas. Évek telhetnek el hogy kijuss misszióba.


Nekem legjobb barátom leszerelt az MH-tól és kiment oda.

Hát eléggé megbánta. Az elején oda meg vissza volt, de itthon sokkal jobban szeretett lenni mert nem volt olyan unalmas mint ott.


De ez csak 1 vélemény a sok közül.

2019. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2# Esetleg tudnál róla többet mesélni?
2019. aug. 26. 21:58
 6/8 miklos77 válasza:

ha haladtál az angol tanulással ezt a blogot tudom javasolni: [link]


Ez a srác leírja hogy a saját sztoriját az idegenlégióban a legelsö napjától. Eleg király

2020. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A második válaszoló kicsit laikus, a barátja biztos más ok miatt “unta” meg, ilyen nincs amit ő írt. Odaérsz és alapból már a 4 hónap egy olyan dolog hogy nem unod, hanem vagy bírod, vagy nem. Szó szoros értelmében 0-24 szivatás, Castel, Farm, mindegyik helyen. Majd az alapkiképzés után, 5 hónap elteltével, mikor kimész az ezrededhez, már feladatok, és további kiképzési lehetőségek vàrnak, nyilván nem minden nap csupa izgalom, nagyon sok olyan szolgálatod lesz mikor takarítasz, vagy egyéb dolgokat csinálsz... ez a misszióra kijutás is változo, a műszaki ezredből mennek misszióra, 2REG, 1REG, 2REP, meg talán a 2REI, a többi vagy gyalogezred vagy féldandár, lásd 13DBLE, ezen belül több század van, nyilván egy ejtőernyős ezred folyamatosan megy misszióra, Afganisztán, és egyéb arab államok. De nyugalom, unalomra csak ritkán lesz időd. És ha lesz is az utána levő munka elfeledteti veled, sok sikert, elég régen irtad a kérdést, remélem eljutottál!
2020. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hahó!

Végül meghaltál? :D

2022. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!