Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországnak van atomfegyvere?

Magyarországnak van atomfegyvere?

Figyelt kérdés
Van Magyarországnak atom fegyvere vagy valamilyen titkos vegyi fegyver bármi amit eltitkolnak?

2019. aug. 26. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Amikor Csernobil felrobbant szerencsére nem felénk fújta a szél a radioaktív felhőt. Meglehet, hogy elég csak kinyitni Paks tetejét és füstölni az erőmű "üzemanyagát" és kiirtani vele a fél világot?


Hallottam, hogy Amerika egy esetleges űrlény támadásra is felvan készülve? Magyarországnak is vannak ilyen esetekre protokoljaik?

2019. aug. 26. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A ruszkiknak volt itt, de elvitték.
2019. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországnak van atomfegyvere?

Nincs


Van Magyarországnak atom fegyvere vagy valamilyen titkos vegyi fegyver?

Nincs


bármi amit eltitkolnak?

Na olyan biztos van :DDD


Amikor Csernobil felrobbant szerencsére nem felénk fújta a szél a radioaktív felhőt.

Dehogynem - még ha nem is közvetlenül, ide is jött


Meglehet, hogy elég csak kinyitni Paks tetejét és füstölni az erőmű "üzemanyagát" és kiirtani vele a fél világot?

Tessék, ezen a képen nyitva van

[link]

És most?

Általános iskola: Mi az az 3 dolog, ami az égéshez kell?


...és kiirtani vele a fél világot?

Miért, Csernobil kiirtotta a fél világot? Egyáltalán miért akarod te kiirtani a fél világot?!


Hallottam, hogy Amerika egy esetleges űrlény támadásra is felvan készülve?

Ne "halljad", küldjél linket. Tanulmányaik biztos vannak (azzal jó pénzt lehet lehúzni a vastag pénztárcájú hadseregről) Hogy fel lennének készülve? Ugyan már!


Magyarországnak is vannak ilyen esetekre protokoljaik?

Nem tudom, de szerintem nincsenek.

2019. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!