Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Honvédségben tényleg ilyen...

A Honvédségben tényleg ilyen idióták vannak, hogy alig használt Csepel teherautókra lövöldöznek CG4-gyel?

Figyelt kérdés

a htka CG4 topikjában olvastam:


Ott voltam az éleslövészeten vagyis halottam pár száz méterről!

A Csepelek amiket kivittek volt olyan közöttük amiben 40!!!km volt és elindult amikor megpróbálták!

3db vittek ki 2őn szőrös volt még a gumi....pedig volt ott DAC amin realisztikusabb lett volna gyakorolni....


ezt mégis hogy képzelik?



2019. szept. 24. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, mikor én voltam katona, Ócsán raksivetővel lövöldöztünk BTR-80 vázakra, de előkerült Dragunov és Gepárd is. Semmiféle Csepel meg CG4 nem volt.
2019. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Aztán ellenőrizték, hogy hibátlan állapotban volt és megegyezett a kereskedelmi forgalomba hozott autóval?
2019. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Csepel teherautókra? Már rég nincs se új, se régi ilyen teherautó, vagy a régiből max. 1-2, de nem használatban...
2019. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pedig látszik a videón, pont ez az, hogy soha nem használt járműveket lőttek szét, ahelyett, hogy eladták volna mondjuk olyanoknak, akik megőrzik az utókornak
2019. szept. 25. 03:51
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Akkor valamit benéztél de baromira.

Én is ott voltam...


https://www.youtube.com/watch?v=5Bl-HPgcGPc

időpontok: 0:30, 1:01,


Neked ezek közül melyik új?

40km már csak azért nem lehet bennük mert leselejtezett az összes... Csak olyanra lőnek...

inkább 400.000 volt az...

2019. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mind hasztalan válasz
2019. szept. 25. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

"mind hasztalan válasz"


Áháááá. Tehát te felteszel egy kérdést ami teljesen baromság, erre válaszolnak, ahogy énis tettem, videóval alátámasztva hogy hazudsz, és ennyit tudsz reagálni.


Nembaj amugy, az ilyen semmirevaló provokátorokkal sincs semmi gond. Hazamész, beversz egy sört leülsz és gondolkozol azon hogy miért is egy 0 az életed, ezért ide jössz és hülyeségeket kérdezel.


Kellenek ilyen emberek is... Valahova... :D

2019. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
semmivel sem támasztottad alá, hogy hazudok, a videón látszódik, hogy Csepelről van szó, az, hogy milyen állapotú azt nem tudjuk, van egy vélemény, amit én idéztem, meg van amit te mondasz, de senki se tudja, hogy ott voltál e
2019. szept. 26. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Tisztán látszik te félkegyelmű hogy azok régi csepelek.

Mellesleg meg tudod mit, nem is számít.


Azt hiszel amit akarsz meg azt is mondasz.

Menjél aztán sírjál más honlapokon is hogy a honvédség elvette a csepeljeid!


A sereg meg pont úgy képzel mindent ahogy akarja. Te meg így jártál forrongásoddal, mert mint láthatod a kommentekből, pont mindenki lesz/*rja a véleményed.

2019. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!