Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ételallergiával lehetek...

AresTech kérdése:

Ételallergiával lehetek szerintetek katona?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy ételallergiám, viszont orvoshoz még nem voltam vele pont amiatt, mert nagyon szeretnék katona lenni, és gondolom ezt akkor ők is látnák. A rizstől, fehér kenyértől, krumplitól, csokitól, cukros dolgoktól pattanásos leszek, de úgy oldom meg, hogy ezeket helyettesítem mással. Ha elmennék orvoshoz vele akkor gondolom nyoma lenne a rendszerben így a felvételin tudnának erről a toborzók, szerintetek ez kizáró ok lehet? Volt már valakinek hasonló, és vajon elmúlik magától vagy a gyógyszertől amit esetleg felírnának?

2019. okt. 28. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen nem lehetsz és nem múlik el.
2019. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még ha csak egy valamire lennél az szerintem átmenne, de ennyi esetével...
2019. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát figyelj,az alkalmassági vizsgálaton lehet eltudnád suvasztani, viszont az alapkiképzésen nem fognak rád külön főzni, ott azt eszed amit adnak.De ha az alapkiket kibirod, utána már alakulatnál rendes állományba lévőként már könnyebben elboldogulsz vele. Bár ez attól is függ milyen alegységhez akarsz menni.
2019. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem fognak neked külön főzni a laktanyában,nem
2019. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Alegységnél már tudnék magamnak főzni, gyakorlatra meg vinnék annyi kaját abból amit szabad ennem amennyi sokáig elég aztán lesz ami lesz.

Viszont ha lenne róla orvosi papírom, attól még felvennének szerintetek?

2019. okt. 31. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, igazából nyugodtan elmehetsz vele orvoshoz, mert az alkalmasságin úgyis van orvosi rész is. Azt viszont nem tudom, hogy ezzel atengednenek e, így nem is akarok hülyeségeket írni, max megpróbálod és kész.
2019. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!