Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hitlernek az öngyilkosság...

Hitlernek az öngyilkosság várható cselekmény volt, vagy a többség azt hitte az utolsó időkben hogy majd úgy fogják rárobbantani a bunkert?

Figyelt kérdés
el nem tudom képzelni hogy a magas rangú katonai vezetők hogy élték ezt meg a végén mindennek. azt írják a führer utolsó időkben is még nem létező hadseregeket tologatott a tervezőasztalon. volt pár öngyilkos, de így konkrétan a legfőbb embertől méltatlanul jöhetett a hír mikor kiderült? akár ott, vagy itthon mint szövetségeseknek. őszintén, a többség azt gondolta akkor már hogy ott fogja az ellenség szitává lőni ahol megtalálja, vagy elítélik és ugyanúgy kivégzik? hogy elmenni a bunkerből nem volt hajlandó
2020. febr. 1. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt ugye tudod hogy a vezető történészek és sz FBI szerint is meglógott az öreg csibész?
2020. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze, olvastam a sok elméletet. de ahogy volt ábrázolva utolsó idejében az öreg. nehezen tudnék elképzelni valami nagyon újat
2020. febr. 1. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A bunker elött látszik hogy a romokat eltakarították,elvileg egy átalakított stuka vitte el hitit.
2020. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#1

Tömérdek hasonló elmélet látott már napvilágot a Holdra szállással, Kennedy-vel, 9/11-el és még ki tudja, mi mindennel kapcsolatban...

2020. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

56%-os én úgy tudom az USAba menekült és később ő lőtte le Kennedyt.

Ez egy titkos CIA aktában van. Aztán Amstrongék a holdra vitték. Valójában ezért volt az egész apolo program hogy az amerikába telepitet náci tisztek és tudosok oda meneküljenek a Fhürerrel.

2020. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!