Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan tudhatnék meg többet...

Hogyan tudhatnék meg többet az Önkéntes Honvédelmi Előképzésről?

Figyelt kérdés

Csak az irány a sereg honlapján találtam némi infót róla, de bővebben hol tudnék informálódni? Mi ennek a menete, hol lehet jelentkezni?

[link]



2020. márc. 24. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Online Toborzó Iroda

Országos Ügyfélszolgálat

Telefon: +36/1-433-9099

Telefon: +36/1-433-9064

E-mail:onlinetoborzo@mil.hu

2020. márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd be a gugliba hogy "önkéntes tartalékos előképzés" és olvasd el amiket feldob!

Pl. ezt: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

És ezek csak az első oldalon jöttek fel.

2020. márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de z a tartalékosi rendszer, én viszont az előképzést kérdezem, aminek keretein belül nem áll jogviszonyban az ember a Honvédséggel, inkább szabadidős tevékenység, mint a kérdésben belinkelt oldalon.
2020. márc. 26. 10:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ha valakit érdekelne, akkor a Honvédségtől azt a választ kaptam, hogy ennek a helyét az Önkéntes Katonai Szolgálat fogja átvenni, majdnem azonos funkcióval, részleteket nem mondtak, csak annyit, hogy a kollegáik dolgoznak a program kidolgozásán.
2020. ápr. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!