Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonák mit gondolnak...

A katonák mit gondolnak arról, hogy Németh Szilárd reprezentálja a Magyar Honvédséget?

Figyelt kérdés
Németh Szilárd annyira kilóg a katonák közül a képeken és a videókon, mintha valami Muppet figura lenne. Volt már rezsibiztos, jó zsíros csülköspacalt tud főzni, illetve nagyon jó reakciómémeket születtek általa. Én kicsit tiszteletlennek tartom, hogy ilyen figura képviseli kvázi a honvédséget.
2020. máj. 23. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Az egyszeru kiskatona azt gondolja, hogy milyen jo, gurul minden.


A Kedves Vezeto hivei elohivjak az emlekek kozul, hogy par evvel ezelott a Kedves Vezeto azt mondta, hogy utalja a pocakosokat, es lelovik a pocakosokat.


Az intelligensek nem mennek onkent katonanak ebben a rendszerben.

2020. máj. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a Németh Szilárd klassz ember, akárhogy néz ki. És biztos lehetsz benne, hogy bármikor az életét adná a hazájáért, a hazánkért.
2020. máj. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tgt ***** válasza:
89%
Bármikor életét adná egy jó pacalért.
2020. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SzittyaWarrior lvl99 ***** válasza:
60%
Nem értem, hogy miért lógna ki. Pont olyan dagadt disznó, mint alezredes rendfokozattól fölfelé az összes.
2020. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Bármikor az életedet adná a hazájáért, a hazánkért.
2020. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Én azért nem tartom tiszteletlenségnek, hogy Németh Szilárd reprezentálja a honvédséget, mert a honvédségben sincs semmi tisztelni való. Lehet tisztelni az orvosokat, a tanárokat, a tűzoltókat, a művészeket, a tudósokat... de Kovács főhadnagy és Varga alezredes munkásságában nem látok több tisztelni valót, mint egy BKV-ellenőrében.
2020. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!