Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet valaki gerincferdüléssel...

Lehet valaki gerincferdüléssel katona?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen pozícióban?

Hol kizáró ok a gerincferdülés?



2020. jún. 5. 15:15
 1/4 árokpart ***** válasza:
14%

1. "Vezető pozícióban."

2. "Manapság lassan már egy takarítói állásnál sem, sőt szinte már csak azzal lehet boldogulni".

2020. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos ezt a katonaorvos dönti el, nem pedig az itt kommentelő dilettánsok (közöttük én is) Amikor én katona voltam volt igazolt gerincferdüléssel katonatársam aki gépkocsi vezető volt.

Volt olyan ismerősön, akit az orvosi vizsgálat első tíz percében hazaküldtek, mer gerincfelölése volt.

2020. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen mértékű de ezt majd a katona orvos eldönti
2020. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Az eü. alkalmassági vizsgálaton az orvos eldönti, attól is függ milyen fokú, gátol-e a feladatteljesítésben, terhelhető-e stb. Ha "kiszuperálnak" akkor azt is fogd majd fel pozitívan - nem akarják túlterhelni a gerincedet.
2020. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!