Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi volt az oka a háborús nemi...

Mi volt az oka a háborús nemi erőszaknak?

Figyelt kérdés
A háborúk folyamán gyakori esetben előfordult ez, mind a két szemben álló fél követett el ilyen bűnüket. De ennek mégis mi az oka?? Állandó életveszélyben, harckészültségben, folyamatos harcok, stressz, lelki traumák begyűjtése közben is maradt erre erejük a katonáknak?

2020. júl. 7. 18:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Mivel mindenféle embereket összeszedtek, ezért voltak köztük olyanok is, akik így szabadon kiélhették az elmebetegségeiket következmények nélkül. Nyilván nem közülük kerültek ki azok, akik traumaként élték meg a háborút. Az emberek egy bizonyos csoportjának valószínűleg életük legjobb évei voltak.
2020. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Neurotech ***** válasza:
76%
Azt vágod hogy mennyire kanosak a katonák amikor össze vannak zárva. Gyakran egymással közösültek mert annyira kívánták, pont mint a börtönben. Na képzeld el, hogy kiszabadulnak a leigázott falvakba és bárkit megdughatnak mintha háremben lennének. A Szovjet katonákra volt ez nagyon jellemző.
2020. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
Az általad felsorolt helyzetekben nem erejük maradt, hanem azok túlélésének elemi feltétele volt. A szex, ha durván csinálják is, pár másodperces élvezet. A folyamatos halálfélelemben ez maga a túlélés lehetősége. Ilyen az emberi természet. Hogy az áldozatok számára ez egy élet tönkretétele, fel sem merült. Nem gonoszságból, hanem mert nem volt rá mód. Ezen felül sok egyéb motiváció is volt de azok másodlagosak voltak a túlélés vad másodperces mámorához képest.
2020. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
25%
Általában a söpredéket küldték az első vonalba.
2020. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 meszike91 ***** válasza:
9%
A katonák is lehetnek kanosak, egymással meg nyilván nem akarják csinálni.
2020. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy az első vonalban szolgáló katonák értettek a harchoz, a másodvonalbeliek voltak barmok. Egy orgazmus miért volt elemi része a túlélésnek? Attól, mert élvezett egyet még a lövedékek nem kerülték el. Pszichés értelemben lehet örömöt okozott. Egyébként nekem furcsa, hogy valaki mondjuk egy Sztálingrád romjai között, ahol mindennap ölték egymást a katonák szünet nélkül, valaki a szexen törje a fejét a harc helyett.
2020. júl. 7. 18:21
 7/32 anonim ***** válasza:
12%

Egy egyszerű kérdés?

Férfi vagy?

Voltál már nagyon ideges?

Klasszikus, hogyha más nincs, akkor sokan "rárántanak", ha van hozzá nő, akkor nyilván azzal.


"Én úgy tudom, hogy az első vonalban szolgáló katonák értettek a harchoz, a másodvonalbeliek voltak barmok."


Pedig ez sem így van. mindig a támadók szenvedik el a legnagyobb veszteséget, oda azokat rakod, akit a legkevesebbre becsülsz, ha csak "embertömeg" kell.

2020. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igen, férfi vagyok.


Ha ideges vagyok nem rárántok, és nem kefélek, hanem inkább elszívok egy cigit, nem a farkam vezérel. Ha fáradt, kimerült vagyok, szintén nem a szexen jár az agyam, hanem egy ágyon, amiben megpihenhetek.


A németek, ha egy komolyabb offenzívát indítottak akkor az első sorokban az elit SS hadosztályok álltak, na őket nyilván megbecsülték, magas harcértékük miatt. Az oké, hogy a támadók szenvedték el általában a nagyobb veszteségeket, de ha a sikeres támadást akartál véghez vinni, akkor olyan katonákat, olyan altisztekkel, tisztekkel vezényeltél ki, olyan fegyverzettel, akik képzettségük, rátermettségük okán ezeket a hadászati sikereket képesek voltak elérni. A söpredék a megbízhatatlanok voltak, rájuk nem bíztak komolyabb feladatot, jellemzően a hátországban állomásoztak. A szovjeteknél is a háború második felében a támadások súlypontja az elit tank egységeknél volt, légierő és tüzérség támogatásával, nem minden úgy volt, mint az Ellenség a kapuknál egyik ominózus jeleneténél.

2020. júl. 7. 18:41
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretsz dugni, de fél éve nem csináltad, viszont azalatt jónéhány embernek szétlőtted a fejét/elvágtad a torkát, visszatartana olyan apróság, hogy a kiszemelted (akinek a férje/bátyja/apja épp a te fejedet szeretné szétlőni) nemet mond?
2020. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

"A németek, ha egy komolyabb offenzívát indítottak akkor az első sorokban az elit SS hadosztályok álltak..."

Amíg voltak. Utána a kevésbé elit Wehrmacht-csapatok, később meg már bárki, akit sikerült besorozni. Egyébként meg attól, hogy valaki kivételes katona és megérdemelten harcol elit alakulatban, még simán megkívánhat egy formás menyecskét.

2020. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!