Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a Honvédséghez való jelentk...

Ha a Honvédséghez való jelentkezési lapom "nem javasolt" lett bizonyos okok miatt akkor mennyire indulok hátrányból a sikeres bevonuláshoz?

Figyelt kérdés

Tehát nem utasították el a jelentkezésem viszont nem javasolt lett (pszichológiai okok miatt) , így a folyamat is hosszadalmasabb de van lehetőségem megjelenni az alkalmasságin és a többi vizsgálaton.

A kérdésem az, hogy ez jelent-e bármi hátrányt az alkalmasságin vagy nem fognak másképp kezelni? és ha minden rendesen sikerül akkor ugyan olyan eséllyel vonulhatok be, mint bárki más? Az ok ami miatt nem javasolt lett a lapom már nagyon régi dolog, rengeteget változtam azóta és ezt úgy érzem az alkalmasságin bizonyítani is tudni fogom majd.



2020. szept. 3. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eselytelen

Nem szamit a fizikumod ha fejben nem vagy beszamithato

2020. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan gyerek voltam még akkor, azóta felnőttem és megtanultam kezelni a problémáimat mint bárki más. Lényegében mindenkitől azt a választ kaptam, hogy esélytelen, viszont az ember változik. Ezért is örültem meg, hogy fellebbezéssel kaptam lehetőséget megjelenni alkalmasságin, bizonyítani, hogy egyáltalán nem jellemző rám/eletvitelemre az ami a lapon szerepel.


Azt mondod ennyire betonbiztos, hogy nem jutok be ez esetben is? :/

2020. szept. 3. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2020. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi a válaszod.

Mindenesetre én nem adom fel és foggal körömmel küzdök érte, hogy sikerüljön. Aztán majd kiderül.

2020. szept. 3. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De ezt a "nem javasoltat" mikor kaptad? Mert gondolom nem gyerekkorodban.

Pár hét/hónap alatt nem fogod beadni egy szakinak se hogy valtoztal.

Nem javasolt, szoval startbol hatranyban vagy. Ha van kiből vallogatni, startbol kiesel.

2020. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég sanszos, hogy nem hátrányban vagy, hanem ennyi volt.

Az, hogy volt lehetőséged fellebbezni, az mindenkinek van.

Ha odahugyoztál volna a helyiségbe és úgy kapsz nem javasoltat, akkor is lenne lehetőséged fellebbezni.

Ahogy írták, két hét múlva ugyan így el fognak kaszálni, bár ehhez tudni kellene, hogy mi a gond.

Ha öngyilkosság vagy egyéb elmebaj játszott, ne is várd, hogy fegyveres szervhez bekerülj.

Mert később, ha hülyeséget csinálsz, úgy hogy már az elsőfokon megvágtak, akkor azt a pszichológust fogják megkúpolni, aki alkalmas minősítést adott neked.

Másképp talán van esélyed.

2020. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=FyNK_HAv6I4


kb. ebben a helyzetben vagy. Jogodban áll fellebbezni, de amíg a pszichológiai alkalmasságid negatív addig nem fognak felvenni. Az hogy pozitív legyen... állj konstruktívan a dologhoz, menj el "civilben" egy szakemberhez. Most átmeneti javulást érzel az indulatkezelésben, de hogy tartós maradjon nem árthat a dolgok mélyére is benézni.

2020. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!