Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honvédségi alkalmassági...

Honvédségi alkalmassági vizsgálat elmarad?.

Figyelt kérdés
Sziasztok!. December 10. - én lett volna az alkalmassági vizsgálat Kecskeméten. A napokban kaptam a hívást hogy ez most nem lesz megtartva gondolom a vírus miatt. Hódmezővásárhelyen lettem volna ha sikerül az alkalmassági. Viszont Hódmezővásárhely azt mondta alkalmassági nélkül nem mehetek. Viszont azt a választ kaptam a toborzóban hogy keresnek további helyeket ami nem kötelez az alkalmasságira azonnal és idővel bevonulás után csinálom meg. Létezik ilyen vagy csak szédítés az egész?. Szerződéses katona lennék a sikeres felvételi után.

2020. nov. 25. 09:30
 1/4 anonim válasza:
Letezik ilyen:) kb minden alakulat fogad olyanokat akik nem csinaltak meg alapkikepzest, addig kapsz egy korletet es 8oraba bent ucsorogsz, es ha esetleg pakolni kell valamit akkor befognak. Ugy hivjak oket hogy vonalalattiak.
2020. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom azok a vonal alattiak akiknek a tesin megvan minimum 200 pont de nem érik el a 220at

És akkor mehet alakulathoz , és 6 hónap alatt felkészíti az alakulat hogy meg tudja csinálni. Ha nem megy akkor szerződést bontanak .

Alapkik nélkül igen felvesznek aztán majd elküldenek egyszer. Ismerek olyat aki már 3 éve alakulatnál volt és most küldték el alapkikre.

Covid miatt nincs nyitva Kecskemét, felvesznek avi nélkül de majd meg meg kell csinálni ha újra nyitnak

2020. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tényleg van ilyen. Meglepődtem amikor mondták hogy keresnek olyat ahova nem szükséges azért is tettem fel a kérdést. Köszönöm a válaszokat ✌️✔️
2020. nov. 28. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos jelenleg a virus miatt amugy úgy lenne,hogy elkezded az alapkiképzést orvosi alkalmassági nélkül,és majd idővel elvisznek alkalmasságira.
2020. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!