Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonai fizikai alkalmassági...

Katonai fizikai alkalmassági hol zajlik?

Figyelt kérdés

mármint úgy értem, hogy hol kell futni a 3200 m-t

futópálya vagy hol? füvön?

a fekvőzés, hasizom egy teremben zajlik?



2020. nov. 25. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Na miv nyunyoka? Felsz, hogy a csoffadt seggedel nem mesz at a rostan? :))) Elarulom ... katonaeknal mindenhol van egy futopalya ... ha nem tudnad minden reggel le kell futni par kilometert a reggeli torna kozben ... szoval puhapocs kosd fel a gatyad :)))
2020. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem félek, tudom, hogy át fogok menni, csak kíváncsi vagyok hol zajlik:D tisztában vagyok vele milyen a reggeli tesi, bár ilyen kedvességgel mint neked, lehet nem kéne szolgálni
2020. nov. 25. 15:07
 3/12 A kérdező kommentje:
szerencsém hogy férfi vagyok 😃
2020. nov. 25. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Jol van vicceltem ... naszoval nem kell betojni, semmi etvasz az alkalmassagi.
2020. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Elmondom az alap kovetelmenyeket :)


3 km-t le kell tudni futni 5 perc alatt ... fekvotamaszbol men kell csak 350-et csinalni egyben ... a fekvenyomas a leggagyibb, ha kinyomod a 223 kilot, akkor nincs gaz (de ki nem nyomja ki) :)))

2020. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Guggolas lesz puceran ... kozben kohogni kell :DDD
2020. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nagyon poénos :D

teljes mertekben tisztaban vagyok vele mibol mennyit kell, ne irj mar hulyesegeket mert nem ez volt a kerdesem

3km t minimum 10perc alatt futod le, fekvo/hasizom 2 perc alatt 100 max, tobb nem kell

jo lenne, ha valami hasznosat is loknel katona letedre, bar remelem, hogy te nem vagy az

2020. nov. 25. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmondják mikorra hova kell menned és odamész. Érkezz pontosan, sőt korábban mert a beléptetésen is át kell menned - s nagyon-nagyon nem szeretik a seregben a pontatlanságot!

Normál 400 m-es salakos futópályán nyomod a futást. A fekvőtámaszt, húzódzkodást stb. meg ahogy gondolják. Ha jó idő van akkor kint, ha nincs akkor teremben. Ettől kiképzésen még sokszor úgy fogják gondolni hogy nyakig sárban hemperegve csináld - de nem szívatásból, hanem mert valós körülmények között sem a sár, kosz, pocsolya lesz a legnagyobb gond, jobb hozzászokni.

2020. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2020. nov. 25. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ket szak kozott valaszthatsz:


-Rambo

-Terminator


Tokeletes katona mar nem lehetsz, mert az en vagyok :)))

2020. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!