Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek az állam visszaáll...

Szerintetek az állam visszaállíthatja a sorkatonaságot háború nélkül is?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 16:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor visszaállíthatja, de nyugi, nem fogják.
2021. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Remélem nem. Azon kevés dolgok egyike, amivel ebben az országban 100%-ig egyetértek, hogy nem erőszakolják rá az emberekre ezt.
2021. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Már a laktanyákat és tiszti lakásokat is eladták rég.
2021. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%

A mai, mentálisan teljesen leépült (vagy ki sem fejlődött) verebeknek adnál fegyvert a kezébe?


Némelyik már csak brahiból is kipróbálná. Ezek a mai fiatalok nem tanulták meg, hogy ha tesznek valamit, az következményekkel jár. Felelősségtudat=0

2021. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék hogy mitől érzed/érzi azt hogy a mai generáció egy selejt.. attól hogy a szocializmusban a boomerek megtanultak wc-t sikálni, és a mai generációra ezt nem kényszerítik rá?

Ha annyira szeretne akkor lehet menni 55 éves korig katonának..

2021. jan. 9. 19:32
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Még akár lehetne is valid a véleményed, ha nem boomereznél. Mert valszeg azt sem tudod, hogy mit jelent, csak hallottad a tiktok nevű pöcegödörben. És mielőtt nekem is boomereznél, közlöm, hogy 22 vagyok.
2021. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%

Az utolsó 5-6 évnek tényleg nem sok értelme volt, 6 hónapból 1 alapkiképzés, 2-3 mire egy kicsit betanult a feladatába, aztán gyakorlatilag mehetett haza. Aki meg annyit fogott fel az egészből, hogy az Ő ÁLTALA IS HASZNÁLT retyót ki kellett pucolnia, hát sajnálom, de tényleg.

Igem, az arc méretből vissza kellett fogni, nem ÉN, hanem MI voltunk. Egymás és a közösség tisztelete, na ez az, amiért kár hogy nincs sorköteles szolgálat.

2021. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tiktok-ozom mert tényleg pöcegödör, de még mindig nem értem hogy a "mai generáció" amibe valamennyire te is beletartozol, miért selejt? Mert nyomják a telefont? Nem hiszem hogy napi 12 órában a szallag mellett álsz, vagy szíriában harcolsz terroristákkal.. :d
2021. jan. 9. 20:03
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem is én írtam, a 13-as volt az első hozzászólásom itt. Annyiban viszont egyetértek ezzel a gondolattal, hogy a liberalizmus hatására teljesen elmósodtt a mai társadalomban, és különösen a fiatalok között, a férfiasság és a nőiesség fogalma. A fiatalok mindig is lázadtak, a határokat feszegették, a saját útjukat keresték, de mikor fiúkat látok lilára meg rózsaszínre befestett hajjal, meg hallom, hogy milyen harmadik lány biszexnek mondja magát, akkor azért én is elgondolkodom, hogy hogyan jutottunk idáig.
2021. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azért nem mindenkinek van befestve a haja, abból is főként a melegeknek..
2021. jan. 9. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!