Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szakmai vizsgával az idegenlég...

Szakmai vizsgával az idegenlégióba?

Figyelt kérdés
Sziasztok,a napokban feltettem pár kérdést az idegenlégióval kapcsolatban ide, mivel terveim szerint jövőre ilyenkor már kint leszek. Ezt egyetlen szakmai vizsga választja el, ahogy májusban végzek terveznék kimenni. 19 éves leszek ekkor. Viszont kimondott terveim vannak, nyílvan az első hogy csináljam meg a felmérőket stb, de ezekmellett van egy kimondott célom, plongeur oktató szeretnék lenni a 2REPbe, ezt már 14 éves korom óta tudom mióta búvárkodom. A kérdés, a végzettségeimet nézik akár előléptetésnél,vagy akadályoz abban hogy valaki kiképző legyek? Az érettségi +2 év,egy részről ez sok idő, más részről a fizikumom most nagyon jó.. Összeszedve , egy szakmai vizsgával lehetek kiképző?

2021. jún. 30. 11:10
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%

Sziasztok


Kedves kérdező


A végzettség mindig is előny volt itt a légióban, bármi is legyen az, viszont még ennél is fontosabb, hogy itt bizonyíts.

Hogy jól értsd, lehetsz bármi, mesterlovesz oktató (moniteur), ejtőernyős oktató, tűzszerész és sorolhatnam holnap reggelig... Ezeket a képzéseket (stage-okat) már aktív légiósként kerheted és itt kiképeznek. Rengeteg érdekes stage van itt és még tiszt is lehetsz 10 év szolgálat és francia állampolgárság esetén, szóval nagy karrier áll a komoly és értelmes és az ilyen hivatást szerető emberek előtt.

Aki köp a légiora arra ne figyelj, azért teszi mert nem ismeri, ítélkezik mert szomorú és elégedetlen önmagával


November 7-én (2021) indulok vissza Franciaországba (Szolnok-Bp-Szloven-Olasz-France), Aubagne-t érintve... Vagyis az érdeklődőket a légió 1° ezredenek à bejáratáig (ahol jelentkezni tudsz és fél is vesznek a létszám hiány miatt, ha nem hiányzik mindkét lábad) tudok fuvart ajánlani 4 Főnek, illetve a 17 órás úton minden információval ellátni.

Magamról : aktív légiós vagyok, jelenleg szabin, 31 éves, 6 és fél éve szolgálok, ejtőernyős (2REP), à légió elitjéből

Csak komoly érdeklődők, biztos indulási szándékkal rendelkezők kérdését várom privátban

Szép napot mindenkinek

2021. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!