Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik országban született...

Melyik országban született Hitler?

Figyelt kérdés

Hitler elvileg Ausztriában született,ezért azt mondják hogy osztrák.


Mások szerint bajor származású,mert ahol született az régen bajorország része volt.


Mások szerint német,mert a német szövetség részét képző területén született.



Vannak akik szerint magyar,mert az osztrák-magyar monarchia területén született.



Most akkor melyik?



2021. szept. 2. 02:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Magyar.
2021. szept. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
77%
Salzburgba (nagyon szép hely) én úgy tudom és igen osztrák volt. Aztán a németek fejese lett valahogy.
2021. szept. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Afrikában született.

Egy bennszülött törzs nevelte fel, de annyira rossz nevelést kapott, hogy úgy döntött, fajgyűlölő lesz.

2021. szept. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Hitler bajor volt akik Ausztriában éltek és az Osztrák-Magyar Monarchiában született. Semmilyen osztrák identitása nem volt, megszegett egy csomó törvényt csakhogy a bajor hadseregbe sorozzák be ne az osztrákba.
2021. szept. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Hitler osztrák volt, Ausztriában született, s az a rész ma is Ausztriához tartozik. Ezt a "magyar" hülyeséget eddig nem is hallottam.
2021. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Braunau am Inn-ben született, ami jelenleg a bajor-osztrák határ osztrák oldalán található. Akkoriban az Osztrák-Magyar monarchia része volt.
2021. szept. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Osztrák Magyar monarchia
2021. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Neurotech ***** válasza:
41%
Hát igen, mindenki magáénak akarja Hitlert. Általában ha valaki ennyiféle nemzetséghez tartozhatna gyakran kiderül, hogy zs.
2021. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
A ballibek nem értik a nemzet fogalmát, de az osztrákok németek, csak azoknak az egyik fajtája, ahogy a bajorok vagy szászok. Ausztria német ország. Ezért tiltják az Anschlusst a mai napig a kedves demokraták, hogy ne legyen még erősebb a német nép.
2021. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

9: én pont máshogy mondanám, ha ismered a történelmet tudod miért: nincs olyan, hogy német nemzet, de vannak bajorok, szászok, svábok, poroszok, frankok stb.


Ez kb. olyan, hogy a cseh és a szlovák is külön nemzet vagy a szerb és a horvát.

2021. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!