Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért rágtak be így a franciák...

Miért rágtak be így a franciák hogy nem tőlük vesznek dízel-elektromos tengeralattjárót az ausztrálok, hanem az USA-tól és atommeghajtással?

Figyelt kérdés
Egy elmulasztott üzlet miatt azért nem szokás nagyköveteket visszahívni...

2021. szept. 22. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is berágnál ha elbuknál egy kB 50milliárd Eurós üzletet.
2021. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Még fel is kötnéd magad. :)
2021. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jogász, de úgy tudom a PTK-ban van, vagy volt egy olyan fogalom, hogy "biztatási kár". Azt olvastam, hogy a csigaevők már jókora összeget fektettek be ebbe az üzletbe, és azt bukták.
2021. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már elkezdték a gyártást Indiában, csak onnan kiszivárogtatták a terveket Kínának. Ráadásul az eredeti árat jóval feljebb nyomták. De attól még érthető , hogy berágtak.
2021. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár autót nem vettek volna meg akkor azért nem rágtak volna be, de a tengeralattjáró kicsit drágább kategória. Persze hogy verik a palávert, sima cirkusz. Nem csak az Ausztráloknak szól, hanem minden más leendő (és már letárgyalt, szerződéssel lefedett) fegyvervásárlójuknak. Visszahívták a nagykövetet na bumm, majd küldenek másikat.
2021. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!