Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi lehet a vége...

Szerintetek mi lehet a vége ennek a Nato Orosz szembenállásnak Ukrajna miatt ?

Figyelt kérdés

Nato megerősití a pozicíoit a terségben illetve az Oroszok is válaszlépéseket ígérnek a biztonsági követeléseik elutasítására (amiből sztem jó néhányat a Nato soha nem fogadna el)

Sajtóban pedig már új hidegháborúként 3 vh. Előszobájaként emlegetik az orosz amerikai viszonyt



2022. jan. 24. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ukrajnának lesz vége a mai formájában és vezetésével legalábbis.
2022. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem lesz semmi. Elfognak csitulni a dolgok.
2022. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Az USA mindent elkövet annak érdekében, hogy legyenek olyan minimális orosz válaszlépések, amik ürügyek Oroszország elleni kemény gazdasági szankciókra.

Céljuk az, hogy EU államok ne vehessenek Oroszországtól nyersanyagokat se.

Egyrészt azért, hogy azokat tőlük drágábban megvegyék (pl. cseppfolyósított gázt). Másrészt azért is, mert ha az EU gépipara drágább nyersanyagokból állít elő mindent, akkor termékeit nem tudja olyan jól árazni, hogy azok a világpiacon azonos minőségű amerikai termékekkel az árversenyt bírják.

2022. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek a külpolitikához, így a folyamatok kimenetelét sem feltétlenül tudom megítélni, de (vagy épp ezért) aggodalommal figyelem a történéseket. Különösen úgy, hogy szomszédos országról van szó. Nem díjaznám, ha belecsúsznánk egy fegyveres konfliktusba.
2022. jan. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!