Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem akarok harcolni, hova...

Nem akarok harcolni, hova menekülhetnék?

Figyelt kérdés

Én székely vagyok,19 éves fiatalember és semmi kedvem nincs harcolni, nem akarok embert ölni!

A helyzet az, hogy ha háború lesz ami nagyon esélyes akkor az orosz nem áll meg, lejön egész bulgáriáig. Barátom munkatársai már kaptak is felszólítást, hogy legyenek készen ha menni kell, mi még nem kaptunk, de esélyes, hogy besoroznak ha háború lesz pár hónapon belül menni kell, viszont én nem akarok harcolni,főleg nem román oldalon (nincs semmi bajom a románokkal, de nem akarok harcolni velük) arra gondoltam, hogy meglógnék valami nyugis országba, szerintem, ha nagy kiterjedésű háború lenne Svájc sem lenne kivétel, így azon gondolkodom, hogy melyik lenne az a nyugis ország ahol el tölthetném biztonságosan ezeket a nehéz időket?



2022. jan. 28. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Menjél a Bahamákra akkor 😂 Mindazonáltal NEM lesz háború, az oroszok NEM fognak NATO tagállamot megtámadni, nem most fog kitörni a III. világháború.

Amúgy meg ha behívnak... nyugat felé azért nem tudsz menni, mert ad.1. azonnal lezárják a határokat, ad.2. a nyugat NATO szövetséges ergo a katonaszökevényeket visszaküldenék az eredeti országukba (ott meg hadbíróság).

2022. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az nem igaz, hogy nem lesz háború, mert saját szememmel láttam, hogy visznek egy szerelvény tankot (amerikai lehetett) és a Facebookon meg tiktokon sok ilyen videó van, a hírekben azt mondják, hogy nem igaz, de a saját szememmel láttam, és a szóbeszédben is a háború terjed....

Az orosz nem fog kezdeni, de az amerikaiak rájuk fognak lőni, aztán meg azt fogják terjeszteni, hogy az oroszok kezdtek, közben az oroszok csak folytatni foglyák igazából.

Itt nagy háború fog lenni!

2022. jan. 28. 22:44
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

NATO már korábban bejelentette hogy átcsoportosit erőket hogy növelje a szövetségesek biztonságát.

Sem Amerikának sem Oroszországnak nincs érdeke háborúzni egymással.

Mivel mindketten tele vannak atomfegyverekkel gyors világvégéhez vezetne.

2022. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Menj Eritreába.
2022. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Aztán honnan hova is szállították azokat az amcsi tankokat? Mert hogy nem Ukrajnába az 100%. Ezért nem fog kirobbanni a III. Vh. S mit is láttál a saját szemeddel??? Most Erdélyben vagy, vagy Ukrajnában? 😂
2022. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Alaptalan az aggodalmad, - a leghasznosabbat akkor tennéd magaddal, ha nyugiban lepihennél és kipihennéd a nap fáradalmait!

Mindenféle gúnyolódás nélkül: pihenj jól!

2022. jan. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Ez most trollkodás?

Nehezen tudom elképzelni, hogy egy székely fiatalember ilyen besz...ri legyen!

2022. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha behívnak akkor menni kell különben hadbíróság vagy golyó. Nemigazán lenne választásod.
2022. jan. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok székelyt ismerek, de valahogy még egyik sem használt ennyire 100%-ban magyar stílust, mint ahogy a kérdés meg lett fogalmazva.
2022. jan. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Troll.
2022. jan. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!