Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet következménye annak,...

Lehet következménye annak, hogy a németek fegyverekkel támogatják Ukrajnát?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 26. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Egyre jobban nem Putyin diktál...
2022. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Sokkal több orosz agresszor fog elesni. És ez jó.
2022. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen, lehet. Csupán annyi, hogy még többen fognak értelmetlenül meghalni.
2022. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 meszike91 ***** válasza:
84%
A németekre nézve? Szerintem semmit se tudnak velük tenni az oroszok.
2022. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

"Szerintem semmit se tudnak velük tenni az oroszok."


[link]


Ajánlom figyelmedbe a "nagy hatótávolságú ballisztikus rakéta" és "interkontinentális ballisztikus rakéta" részeket. És az oroszoknak vannak ilyen rakétáik, akár atomtöltettel is felszerelhetik őket.


Én csak abban reménykedem, hogy az oroszoknak a fegyverek küldése még nem vari le a lécet...

2022. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha németek elkezdik Ukrajnát támadni, akkor szerintem ki fogják őket dobni a NATO-ból, mert a NATO Ukrajnát támogatja. Az viszont nem jönne szerintem jól nekik. A németeknek semmi értelme, hogy az oroszok mellé álljanak, mert ezúttal szerintem elbuknának. Ha az oroszokat kiveszik a világgazdaságból, akkor Oroszország esélyes lehet a bukásra. De csak akkor, ha nem segítenek neki más országok. Veszélyes lesz ez a háború. Ha nagyon elfajul és az USA is beszáll az már a WWW3 lesz. Most mindenkinek azt ajánlom, hogy figyelje a híreket, mert ez már nem csak fenyegetés. Minden egy két ország közti háborúval kezdődött.
2022. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 meszike91 ***** válasza:
100%

21:16


NATO országot lebombázni?


Ha Putyinnak van egy csepp esze még akkor nem akarja elpusztítani a világot...

2022. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

"Ha Putyinnak van egy csepp esze még akkor nem akarja elpusztítani a világot..."


Nem tudom olvastad e a nyilatkozatát, hogy mi lesz akkor ha mások is beavatkoznak...

2022. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit puffognak rajta az oroszok, de ennyi. A háború sorsát nem az a pár teherautónyi fegyverszállítmány fogja eldönteni (meg el is kellene juttatni a harcolókhoz), de legalább fel lehet a közvélemény felé mutatni "mi megtettünk mindent kérem".
2022. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Közben Putyin nyilatkozatot tett miszerint ő csak megvédi az ukránokat valamilyen náci gonoszoktól.


Szerintetek igaza van Putyinnak?

2022. febr. 26. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!