Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyi az esélye, hogy Magyaro...

Mennyi az esélye, hogy Magyarország Oroszország oldalán beszáll a háborúba?

Figyelt kérdés

Putyin haverjai vagyunk...


Tegyük fel, hogy kilépünk a Natobol és beszállunk az oroszok élén...


Ugye az ukránoknak semmi esélye nem marad??



2022. febr. 28. 06:21
 1/7 Humor Herold ***** válasza:
100%
Hát ennek esélye egyenlő a nullával, de ha valami csoda folytán ez lenne az oroszok semmire nem mennének velünk. Meg nem is tudnánk érdemben segíteni. Ha egy picike határszakasz védelme is komoly kihívás lenne, akkor mégis mit lehetne várni tőlünk?!
2022. febr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hete még 100%-ot mondtam volna, most 0-át, ebből is látszik, hogy nem megy nekem ez a világpolitikai szakérté, jobb, ha megmaradok virusszakértőnek, ott még teremhet nekem babér!
2022. febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs rá esély. És annyira nem vagyunk Putyin haverjai, inkább csak próbáltuk nem utálni.
2022. febr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

3-as, nem-e? Európában ilyen böszmeséget még ország nem csinált!

A ruszkik seggét nyalni reggel, délben, meg este? Az egész európai ruszki infrastruktúra rajtunk keresztül zajlott!

2022. febr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit se zavarjon, hogy NATO tagok vagyunk...
2022. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mire mennének velünk?
2022. febr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Semennyi. Konkrétan megszavaztuk az összes szankciót. Ez nem tűnik úgy, mintha támogatnánk őket
2022. febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!