Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A NATO, EU mikorra erősítheti...

A NATO, EU mikorra erősítheti meg annyira Ukrajnát, hogy az képes legyen vereséget mérni az oroszokra és visszafoglalják az orosz megszállás alatt lévő területeket?

Figyelt kérdés
A mostani ukrán vezetés érezve az egységes nyugati fellépést, támogatást nagyon magabiztos, eltökélt. Addig akarják folytatni a háborút, amíg vissza nem foglalják a Donbaszt, Dél-Ukrajnát és a Krímet is. De ehhez még rengeteg új modern fegyverre, tüzérségre, rakétákra, új hajóflottára, légierőre, nyugati kiképzésre, felkészült katonákra, sok pénzre, támogatásra lesz szüksége Ukrajnának.

2022. máj. 21. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig nem sikerült elfoglalni moszkvát?
2022. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Kb soha. Az orsozokat még maga a Nato sem lenne képes legyőzni, Ukrajna meg egy bolhafing nekik.
2022. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"De ehhez még rengeteg új modern fegyverre, tüzérségre, rakétákra, új hajóflottára, légierőre, nyugati kiképzésre, felkészült katonákra, sok pénzre, támogatásra lesz szüksége Ukrajnának."


Értem én, csak ezekből mind orosz zsákmány és hadifogoly lesz. Persze szerencsére a többségükből hulla és ócskavas.


Muhahhhahahha..

2022. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátrább az agarakkal szerintem! Várjuk ki a nyár végét! Én amúgy is azt mondom, hogy őszre itt ha béke nem is, de tűzszünet lesz. Nem lesz itt se komoly előretörés orosz részről, se nagy ukrán visszavágás. Ahhoz egyik oldalnak sincsen ereje vagy éppen már elszántsága.
2022. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Szerintem is elképzelhető, hogy nyár végére lesz egy tűzszünet.

De békekötés nem lesz, a NATO folytatni fogja Ukrajna felkészítését a következő években az ellenoffenzívára, az oroszok kisöprésére Ukrajna nemzetközileg elismert területéről. Még rengeteg feladat vár a NATO-ra, partnereikre és Ukrajnára, amíg felépítik, kiképzik az ütőképes hadsereget, modern nyugati légierővel, légvédelemmel, csöves tüzérség mellett rakátatüzérséggel, támadódrónokkal, elektronikai hadviseléssel...

A Krím elfoglalásához pedig hadihajókra, deszanthajókra, aknaszedőkre is szükség lesz, ami még nem áll Ukrajna rendelkezésére.

2022. máj. 21. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2022. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Minek nekik nyugati fegyver? Vagy felrobbantják vagy orosz hadizsákmány lesz
2022. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Az F-16-os Falcon-ra 12 - 20 óra alatt is ki lehet képezni teljeskörűen az Ukrán pilótát ? :D


Kérdező, az Ukránoknak szurkolsz ? :D

2022. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem marad már ukrán papi!
2022. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, amiket leírtál, szerinted beléjük pumpálna még ennyit a NATO, Eu?

Szerinted nem mondják egyszer azt, hogy most már azért elég volt, mármint a pénzcsap elzárásra gondolok.

2022. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!