Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek tényleg bekövetkez...

Szerintetek tényleg bekövetkezhet a harmadik világháború?

Figyelt kérdés

Szerintetek ijesztget a média? Ha igen, akkor miért? Mi értelme félelemben tartani az emberiséget, főleg ekkora válság idején? És ha ez az egész nem ijesztegetés, szerintetek hogy fog kinézni ez az egész? Kelet vs Nyugat? Nagyobb rakétacsapások a háború végén vagy egyből kapjuk az atomot? Magyarország lehet az új "Svájc"?


Szeretem a békét / életemet. Szerintem ezzel mindenki így van... Hány orosz/ukrán fiatal halt most meg értelmetlenül. Ránk is ez vár(hat)?



2022. jún. 21. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Lesz háború
Nem lesz háború
Most nem lesz, de pár év múlva igen
Lesz, de Magyarország kimarad
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Lesz igen, 3. vh.

Én már lassan kúszok is ki a temetőbe, hogy jusson hely.

2022. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
NEM!!
2022. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Lesz. Én egy korlátozott atomháborúra számítok. Amit valamiféle világkormány követ, ami az ensznél szorosabb együttműködésre kényszeríti a világ államait. Utána pedig egy életszínvonalbeli illetve technológiai felemelkedésre.
2022. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Valahogy meg kell oldani az új világrend (transzhumanizmus) másrészt van az a tanmese a békáról és a skorpóról "ilyen a természetem" szóval elképzelhető, hogy usa nem akarja elveszíteni a világhatalmi szerepét , és ez mindent megér neki. A vírushiszti is erről szólt: Ti is cumiztok, ha én cumizok.

Elborult megállapítás, de az a sok ellentmondás magáért beszél. És nincs vége, jön a majom.

2022. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztgetés van semmi több, meg minél jobban fel akarják forgatni a gazdaságot..
2022. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért jellemzi ezt a portált, hogy a több, mint 90 választ megért Világháború? szavazós kérdésemet sehol nem találom. (Ha valaki látja, szóljon!)
2022. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, Pár év múlva az nem lesz?

Bár abban igazad van, ha most lesz, akkor pár év múlva már semmi nem lesz :)

2022. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Bekövetkezhet a Világháború, két éven belül.

"Szerintetek ijesztget a média? " Ijesztget is meg nem is.

"Ha igen, akkor miért?" Mindig azért ijesztgetnek, hogy célt érjenek el.

" Mi értelme félelemben tartani az emberiséget, főleg ekkora válság idején?" Hogy majd örüljenek az emberek a szép új világnak, a becsipeléses szabadságeltörlésből következő békének.

"És ha ez az egész nem ijesztegetés, szerintetek hogy fog kinézni ez az egész? Kelet vs Nyugat? Nagyobb rakétacsapások a háború végén vagy egyből kapjuk az atomot?" Kelet vs Nyugat. Nagyobb rakétacsapások a háború végén.

"Magyarország lehet az új "Svájc"?" Soha. Mi átjáróház vagyunk, nem sziklás, senkit nem érdeklő, járhatatlan csúcsok.



Szeretem a békét / életemet. Szerintem ezzel mindenki így van... Hány orosz/ukrán fiatal halt most meg értelmetlenül. Ránk is ez vár(hat)?

2022. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Azoknak van igazuk, akik arra szavaztak, hogy nem lesz háború.



Már van.

2022. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
#1: Nekem megvan a helyem, de attól tartok, nem jutok majd el oda...
2022. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!