Mi a véleményetek arról hogy a honvédség vezérkara kiment Ukrajnába?
A honvédség vezérkara találkozott az ukrán vezérkaral és kimentek a frontra is.
Mi a véleményetek,mi is megyünk Moszkva ellen?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Jártak már azok kárpátalján akik itt nagy hangon követelik azt vissza?
A negatív nemzetközi vizhangtól eltekintve minimum 10 évre befagyna az ország fejlődése. Gondoljatok példakép a német egyesítésre, pedig ott van pénz dögivel.




válasza:Szakmai kirándulás.
Épp élesben próbálnak ki új eljárásokat és technikákat, akinek ez a mestersége annak hasznos ha beszélget a túlélőkkel.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Szívesen lennél katona? Csak olyanok írjanak akik nem katonák légyszives
Kifejtve SÖT-ösnek ÖTT-snek jó, megfelel, de testi "hibái", látás pl nem.
1.háborúban mennyiség vagy minőség számít?
Magyarország hadereje jelenleg kb. semmire nem jó és mellesleg nagyon drága fenntartani az elavult haditechnikánkat. Viszont NATO tagság kimondja, hogy a GDP 2%-át a hadseregre kell fordítani! Az én javaslatom, hogy nem nagy hadsereg kell nekünk, hanem egy kicsi,...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




