Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrán újoncok hogyan élik túl...

Ukrán újoncok hogyan élik túl mikor az oroszok elfogják őket,kínzásként kasztálják őket?

Figyelt kérdés

Szerencsétlen fiatalok akiket a poltikai vezetés háborúba küldött.

Rengeteg ilyen videót raktak fel orosz csatornákról,hogy szegény fiúkon levágják a tökeit.

Ha van felesége,barátnője és ezt túléli,akkor ilyenkor a hágai bíróságon kell perelni neki,vagy kárpótolja ezért Ukrajna?

Ilyen kiskatonák utána mit tudnak csinálni a magánéletükben?


2022. nov. 7. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Az lehetetlen hogy az oroszok ilyet tegyenek,ugyanis az ukrànok eleve töketlenek.
2022. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos felkötném magam ezek után...
2022. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De miért kell ezeket a fiatal katonákat így megalázni?

Pár videón volt,ahogy katonanők is ott voltak előttük és röhögték ahogy szerencsétlen lehúzta a boxerját,majd kivágták neki.Végig röhögés volt.

2022. nov. 7. 17:31
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Ezek szerintem nem az oroszok: [link]
2022. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ezt szerencsére az oroszokkal csinálják. Hát mit mondja, ha a szomszéd betörne hozzám területfoglalósdit játszani és az asszonyomra pályázna, én is lecsapnám a tökeit.
2022. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Megszokták.
2022. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
#5 Akárhogy magyarázod, ez háborús bűn.Érdekes, az ukránok kiabálják ezt az oroszokra, miközben ők a háborús bűnösök ezek szerint.
2022. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
ez kamu hír ukránok nem ölnek és kínoznak oroszokat
2022. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem mennek Ukrajnába, nem lesznek kiherélve. Ilyen egyszerű.
2022. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Az oroszokat nem tudom sajnálni. Úgyis csak nőket erőszakolnának. Ahogy nagyanyáinkkal is tették a 2. vh-ban. Ezek csak ezt tudják. Én végig tudnék nézni egy ilyen oroszokon végzett kasztrálást. Viccen kívül.
2022. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!