Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi történt ma...

Szerintetek mi történt ma hajnalban, amikor rakéta csapódott be az ukrán határmenti lengyel településen?

Figyelt kérdés
Szerintem simán lehet szándékos orosz bombázás. Persze most mindenki összecsinálta magát a nyugati oldalon, és kitalálnak mindenfélét, csakhogy ne legyen NATO beavatkozás (világháború) belőle. Az oroszoknak gyakorlatilag mindegy már, senki nem fog velük üzletelni a jövőben, nem tekintik őket partnernek, max Észak Korea vagy Irán a barátjuk... Nem csodálnám, ha ilyen alapon már egy lapra tennének fel mindent és világháborút akarnának. Persze nem vagyok nagy katonai szakértő vagy politikus, csak nekem ez a meglátásom.

2022. nov. 16. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Ez tegnap délutántörtént nem ma hajnalban. Most az van hogyBidé maszatol hogy nem az oroszok voltak mert ha bevallják hogy ők voltak akkor azt viszonozni kéne de továbbra semakarnak világháborút inkább odadobják putlernek Lengyelországot is.
2022. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Felkeltem ma hajnalban, kimentem rötyire és ittam utána egy kávét. Ez történt egészen pontosan.
2022. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

ostoba hírfogyasztó... csak a címet olvasod el és azt hiszed akkor történt amikor olvasod :D

csak szólok: a holdra szállás sem tegnap volt!

2022. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
A magam részéről annyi történt hogy aludtam.ennél többet honnan tudna egy átlagos gyakorizó?
2022. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Az ukránok lőtték ki szándékosan, mert be akarják keverni a NATO-t.
2022. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vagyis eddig nem a NATO, akarom mondani, Amerika háborúzott az oroszokkal?


Én most vesztettem el újfent az összes agyamat!

2022. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
6: Csak közvetlenül, de az ukrán rezsim direktebb beavatkozást akar.
2022. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És akkor ámerikának, miért nem érdeke direktben háborúzni oroszországgal, ha eddig érdeke volt fenntartani a háborút, oroszországgal?


Én bevallom, nem értek összeesküvőül.

2022. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az lehet az oka, hogy az USA ezt diszkrétebben kezeli (a vártnál), hogy az eszkalálódást azért el akarja kerülni. Húzkodják a medve bajszát, de azért fa...szolnak is, nem akarnak atomot (főleg stratégiait, és főleg az ő térfelükre).

Akiknek semmi sem drága, csak minél nagyobb ramazuri legyen, azok az ukránok (de lehet, hogy most Zelenszkij rába...szott egy kicsit).

2022. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért kell ennyire diszkréten kezelni?

Amerika háborúzik Oroszországgal, Amerika érdeke, hogy a háború fent maradjon, itt van egy direkt provokáció, amit Amerika csinált saját maga ellen és akkor mégsincs töke beleállni abba, amire annyira vágyik?


Én esküszöm, hogy elvesztettem mindenemet, ami valaha is logikaként volt bennem megfogalmazva.

2022. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!