Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet, hogy mégis valahogy az...

Lehet, hogy mégis valahogy az oroszok rakétáztak Lengyelországba?

Figyelt kérdés

Zelenszkíj most is azt állítja, hogy az oroszok voltak. Én nem tudom elhinni róla, hogy hazudjon vagy hogy provokációként ilyeneket csináljon. Barátságos szinte NATO ország Ukrajna. Mi van ha valóban az oroszok voltak, hogy eltereljék a figyelmet a polgári rámadásokról Kijevben?


Nem vagyok szakértő, katona sem voltak soha, de pár ötlet nekem is eszembe jutott


pl:


1 - Mi van, ha az oroszok ledobnak ejtőernyővel olyan egységeket a határhoz közel, akik ott felszerelik a rakétaindítót és kilövik Lengyelországra?


2 - Mi van, ha orosz kémek voltak, akik beépültek az Ukrán hadseregbe?


3 - Mi van, ha olyan újfajta egyedi kialakítású kilövővel lőtték ki oroszországból, amivel elérhették Lengyelországot?


4 - Mi van ha csak kívülről hasonlított egy kis hatótávolságú rakétának megtévesztésből és Orosz földről lőtték ki?


5 - Mi van ha Csecsen földről lőtték ki?


6 - Mi van ha a közeli magyar területekről lőtték ki, hiszen Orbán Putyin barátja?


Ez a pár ötlet csak így futólag jutott eszembe laikusként, akkor mennyi megvalósítási lehetőség lehet még katonaként?



2022. nov. 16. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Zelenszkij szerintem csak azt állítja, amiért jól megfizetik...


Kétségbeesetten próbálják kirobbantani a 3. vh-t.


Az ukránoknak ez a legutóbbi lengyel akciójuk is azt mutatja, hogy egyre jobban kapkodnak, hibáznak.


Teljesen logikátlannak és hlyének kell ahhoz lenni valakinek, hogy ne lásson át a szitán!

2022. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ukránoknak semmi sem drága, ha arról van szó, hogy minél tartósabbá, elmélyültebbé tegyék a fennálló konfliktust. Mindent elkövetnek, hogy világháborúvá szélesítsék azt a háborút, ami ráadásul nem is róluk szól. Ne tévesszen meg, hogy Ukrajna területén folyik ez a háború, - mert akkor sem róluk szól. -Ez a nagyhatalmak háborús, kisded játéka, - csak ukrán játszótéren, - amelynek a legfőbb mozgatórugója az orosz-fóbia - attól elvonatkoztatva is, hogy ez milyen szinten jogos vagy sem.

Nem érdekel, hogy ki ítél el ezért: a Bucsában történtekről sem vagyok meggyőződve, hogy orosz tett volt, - Ukrajnában nem tétel néhány ezer ember lemészárlása békeidőben sem, mert ez náluk simán "belefér", ha "a saját igazuk" igazolásáról van szó...

2022. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Ukrajnában "csak" normálisan élni akaró embereket viszont mélységesen sajnálom, mert az igazi áldozatai a nagyok gátlástalanságainak, felelőtlenségének az első vonalban ők.
2022. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

#5 Egy ilyen rakéta 8-9 méter hosszú és nem hungarocelből van. Hogy az istenbe cipeli oda ellenséges területen pár ürgebőrbe öltöztetett orosz deszantos? Ha odacipeli akkor mi a fenéről indítja el? A kilövőállás kicsit nagyobb mint a rakéta, de jó legyen, azt is odacipelik. Mi alapján indítják? Szerjózsa megnyálazza az úját, beméri a szél sebességét-irányát, páratartalmat, légnyomást, és betáplálja az indítóállásba a koordinátákat minden adattal együtt? Egy ilyen komplexumhoz tartozik egy bemérő radar is.


Az amerikaiak annyira be vannak carva hogy awacs gépek járőröznek a konfliktus kirobbanása óta nato légtérben ukrajna határán. Ezek elméletileg mindent is látnak. Megerősítették a konfliktus közeli nato országokat. Félelmükben megdobták zselét pár milliárd dollárral amit nagy hangon le is kommunikáltak. Annyi fegyvert és muníciót adtak az ukránoknak hogy nem győzik eladni. Félelmükben megfenyegették az oroszokat ha be mernek vetni taktikai atomot. Félelmükben felrobbant az északi áramlat egy és kettő. Félelmükben el sűlyedt a Moszkva cirkáló. Nem utolsó sörben odabacták romániába a 101-eket. Lehetne kismillió példát hozni mennyire félnek az amerikaiak hisz ők nyernek ezen a legtöbbet, nem utolsó sorban egy óceán választja el őket a a harcoló felektől. Nagyon be lehetnek carva.

2022. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

" nem tudom elhinni róla, hogy hazudjon vagy hogy provokációként ilyeneket csináljon. "


Kis naív... :D

2022. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem lesz vh! Mindenki nyugodjon le a pi@ába🙄🙄
2022. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
11 Azért na lehet baromság a kérdés de ne csináljunk már úgy mintha a ruszkiktól nem telne ki ilyesmi. Szerintem sokkal inkább a sok narancskomiszár bérkommentelővel van baj.
2022. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!