Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az bűn, hogy volt régebben...

Az bűn, hogy volt régebben egy balesetem ahol a gerincem kissé megreccsent, de mégis tok járni és full egészségesnek érzem magam. és, ha háború törne ki mégis elmennék és megvédeném a hazám?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 01:55
 1/9 A kérdező kommentje:
A balesetemhez még azt hozzátenném, hogy a reccsenés mellett 2 csigolyám is eltört+sz*rul forrt össze...+5 méterről zúgtam akkor amikor ez a baj megtörtént.
2010. szept. 30. 01:57
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Lassan az orvoshoz is elmehetnél
2010. szept. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
igen pl egy pszichiaterhez...
2010. szept. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Látszik édes Fiam,hogy csak TV-ben láttál háborút,de nem éltél át egyet sem. Könnyű a gép előtt ülve,unatkozva "védeni" a hazát. De ha háború lenne,akkor te is meggondolnád magad. Sok fiatalt láttam,aki a háborúba lekesen ment,mert nagy hazafi volt. Amikor hazajött rokkantan,sebesülten, akkor bevallotta,hogy nem így képzelte el a háborút. Ott nem csak te lősz,habnem terád is lőnek! Nemcsak meghalhatsz,de egész életedre rokkant is lehetsz!

Dolgozz inkább,vagy tanulj becsületesen,azzal véded legjobban a hazádat!

2010. szept. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn.
2010. szept. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg, ha háború törne ki nem kellene ilyenen gondolkodnod. Automatikusan küldenék a behívód.
2010. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most csak feltettem egy erkölcsi kérdést... Nem tudom most mit kell ezen túllihegni...


Édes fiam/leányom második szerintem te menj ide a pszichiáterhez...


Nem is a tv-s cuccról beszéltem, hanem ha megtámadná valaki külföldi katona az otthonom akkor engem nem érdekelne, ha az életembe kerülne is de megvédeném az otthonom és a családom. :)

2010. szept. 30. 15:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a balesetem után mondta az orvos, hogy már nem lehetek se sorállományos, se pedig hivatásos...És nem végezhetek pedig semmi fizikai munkát...
2010. szept. 30. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:

ha megtámadná valaki külföldi katona az otthonom akkor engem nem érdekelne, ha az életembe kerülne is de megvédeném az otthonom és a családom. :)


Egy katona a hazáját szolgálja, nem pedig a családját és az otthonát csak!


Azonkívűl igen sem hivatásos, sem szerződéses katona nem lehetsz, sorállomány elég rég óta nincs.

Ha kitörne a háború, minden harcba hívható férfit mozgosítananának.


Katona

2010. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!