Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Honvédséghez felvesznek...

A Honvédséghez felvesznek akkor is, ha pszichés beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van pszichológiai vizsgálat, egyszer már átmentem rajta, amikor a BV-hoz jelentkeztem. A gondozóba ahova jártam paranoid skizofréniával, és szorongásos depressziós zavarral akartak kezelni. Utána tudnak ennek nézni, és kizárni, ha nem mondom el nekik?

2022. dec. 9. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akinél megállapítják a skizofréniát nem lehet fegyveres testület tagja.
2022. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor is ha ezt nem közlöm velük? Végeznek háttérellenőrzést, és megtalálják a leleteket? Egyébként ezek súlyos félrediagnosztizálás miatt lettek beírva.
2022. dec. 9. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az EESZT-n fenn van bármilyen eü-s iratod arról, hogy beteg vagy\voltál, akkor bukó a dolog.

Ez eü-s leletek megőrzési ideje egyébként is 15 év, az elektronikus azonban nem olyan régen működik, de eü alkalmasságin utóbbit le tudják kérni fél perc alatt.


Pszichón egyenként nagyon könnyű átcsúszni még betegen is, hiába a 480 és a tesztek..semmire se jó, átverhető az egész.

2022. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélkapun keresztül le lehet a TB ügyeknél tiltani az orvisok hozzáférését az anamnézishez! De a stressz, ami ilyen szervnél rádnehezedik előhozza a pszichózist. Felejtsd el ezt a pályát!
2022. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Le van tiltva a hozzáférés, de még így is előfordult, hogy rutinvizsgálat miatt breakglassel hozzáfértek, szóval nem ér semmit a tiltás. Sajnos EESZT-n fentvan minden leletem, és nem lehet törölni semmit. Akkor megpróbálok az egészségügyben elhelyezkedni.
2022. dec. 9. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Eü sem lesz sokkal jobb neked.


(Én eü-s voltam, később éles váltással katona lettem.)


Menj karrier tanácsadásra, van ilyen a munkaügyi központokban.

De ezt a két ágazatot nem javaslom neked, felejtsd is el. Nem rosszból.

2022. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Értsd meg, hogy a stressz előhozza a betegségedet. Valami nyugis melót keress
2022. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Akkor, ha pszichés beteg vagy, biztoan nem.
2022. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem!
2022. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!