Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hamarosan összeomlik az orosz...

Hamarosan összeomlik az orosz hadsereg?

Figyelt kérdés
Putyin hetente cserélgeti a vezérkar tábornokait, akkor közel van a vég. Kér a volt tagköztársaságoktól a fegyvert, a lőszert, mindent, de nem adnak. Behív még ötszázezer embert, de se puska, se egyenruha, se ennivaló, egyáltalán semmi nincs. A rakéták is elfogytak, gyártani sem tudnak chiphiány miatt. A hadseregben is keményen rivalizál egymással Prigozsin-Kadirov és Geraszimov. Az alapból alacsony morál is mélyponton van. Az oroszok nagy téli offenzíváját úgy néz ki pedig visszaverték az ukránok.
2023. jan. 13. 08:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
25%

#29

Ha az ukránok lennének az agresszorok, akkor ők kapnák az ívet. Nem kellett volna tavaly február 24-én támadni, és akkor nincs az oroszok elleni hisztéria.

2023. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
30%

Én régi és hírhedt törzskommentelő vagyok, és azt a véleményemet is ismerhetitek, hogy igen, teljesen elhibázott volt a művelet 2022. február 24-i megindítása.


Vagy 2014-ben kellett volna törvényesen és elfogadhatóan leügyezni a dolgokat, vagy ha nem tették, akkor meg békeidősen apellálni Ukrajna államcsődjére.

2023. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
25%
32:Nem értem minek írogatod ezt ide.Úgy sem fogsz senkit meggyőzni
2023. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
30%

A világ nem fekete - fehér, nem hardcore ukrán / oroszimádó / NATO-imádó az illető, hanem többféle, besorolhatatlan álláspont is létezik.


Akik itt kommentelnek Ukrajna mellett, meg a nyugat létérdekről írogatnak, azoknak nem sok fogalmuk van az EU és a NATO funkciójáról sem, és a 2014-et megelőző történelemről sem.

2023. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

Jeffrey, van egy olyan érzésem, hogy neked sincs.

Az agresszort el kell taposni. Hitlert sem állították meg időben.

2023. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
30%

2014-ben nem csak Kijevben tüntettek az EU mellett, hanem Harkovban, Donyeck oblasztyban, és Odessza városában is, de ott meg már az Oroszországhoz csatlakozás mellett, azonban erről tudatosan, szándékosan nem írsz ...


Nem Oroszország agresszorkodik egyoldalúan, hanem meggondolatlanul, rosszul, fáziskéséssel reagált le egy polgárháborút a szomszédban.

2023. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
25%
36:Nekem,aminek a következményeként gyerekek halnak meg,az elfogadhatatlan.Lehet itt filozofálni,hogy:miért támadtak,miért most,de engem nem érdekel.Ugyanúgy ezt gondolom arról,amikor Bush Irakot bombázta
2023. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%
Akkor senki ne politizáljon és nem is anyázzák a népek egymást az interneten !
2023. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!