Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki sorkatonaságot szeretne,...

Aki sorkatonaságot szeretne, az miért írja itt is folyton, hogy "ráférne a mai pávákra"?

Figyelt kérdés
Meg hogy ezzel megszűnne a genderidiotizmus. A katonaságtól? Mi ebben az összefüggés?
2023. jan. 19. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ismerős. Aki ilyeneket ír, egy szerencsétlen, frusztrált alak lehet, aki semmire nem vitte az életben. Amit csinál, az a kocsmai hőbörgés gyakoris formája.
2023. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

A katonaság egy elég férfias terület.

A legtöbb katona erősen maszkulin.


Sokan a férfiak nőiesedéséért a katonaság hiányát okolják.


Én nőként elismerem, hogy nagyon sok férfi nem férfias.Ez nem csak külsőben nyilvánul meg,hanem belül sincs rendben minden.Nem ambiciózusak,úgy hisztiznek, mint a nők, egyszerűen nem férfiasak.

2023. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak terelés az inflációról.
2023. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
"Én is szoptam, te is szopjál" szindróma.
2023. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Semmi, a magyar emberek hülyék és elmaradottak. Kb ugyanúgy mint az oroszok.
2023. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

2# Szerintem az 5 millió magyar férfiból te is találhatsz magadnak géplakatost, focistát vagy tűzoltót.


Nem kell az agymenés, hogy nincs normális férfi. Főleg hogy pont ti ágáltok a toxikus maszkulinitás ellen.

2023. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak akkor fogadható el a sorkatonaság, ha a nőknek is kötelező lesz. Nehogy már diszkrimináljuk őket! Azért ez mégsem megy a 21. században!
2023. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

2#

Nem foglalkozástól lesz férfi a férfi.(Oké, a kozmetikus nyilván más kérdés).

Hanem a kiállásától, viselkedésétől.


Én nem agitálok toxikus maszkulinitás miatt.Én nőies nő vagyok, nem úgy nézek ki és viselkedek, mint egy leszbikus.Kifejezetten nem szeretem az olyan nőket, szerintem agyban nem stimmel náluk valami.


Egyébként az ilyen leszbikus jellegű nők utálják az igazi nőies nőket.Az egyik munkahelyemen pont egy ilyen miatt kellett váltanom, mert utált engem, amiért igényes vagyok, adok magamra.

2023. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Mert gyámoltalanok,nyámnyilák,tele vannak depresszióval ami egy lelki betegség.A katonaságnál megedződnének testileg, lelkileg.
2023. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

#2


És,akkor mi van?

A nőktől miért elfogadott a gyengeség?

Kettős mérce.

A nők ne akarjanak erős férfit,álljanak meg a lábukon,nem apukát kell keresni a férfiben!

2023. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!