Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrajna és a NATO mihez fog...

Ukrajna és a NATO mihez fog kezdeni Oroszországgal miután legyőzték? Milyen sorsot szánnak neki?

Figyelt kérdés

Zelenszkij értékelte a háborút Davosban:


„A háború nem áll jól, az elejétől fogva nem állt jól, télen pedig különösen lelassultak a dolgok, mindenki által ismert okok miatt. Mindenki kifárad, a természet az emberek, és hála Istennek, az ellenség is” – mondta Volodimir Zelenszkij ukrán elnök a davosi fórumon.


„Nagyon nehéz helyzetben vagyunk, de erősek vagyunk, mint nemzet. Egységesek vagyunk, szervezettek, motiváltak. Nem mi kezdtük a háborút, de mi fogjuk befejezni” – mondta Ukrajna vezetője.


Zelenszkij már többször kinyilvánította azt is, hogy nem lesznek béketárgyalások, különbékék, a szövetség egységes Oroszországgal szemben, a háborút Zelenszkij addig akarja folytatni, amíg teljes győzelmet nem aratnak. A NATO-ban is egyértelműsítették, hogy mindvégig támogatni fogják Ukrajnát ebben.


Ez emlékeztethet minket a történelemben a Szovjetunió Németország vagy az USA Japán elleni nagy háborújára a második világháborúban. Akkor is a háborút Németország, illetve Japán kezdte, ők indították meg a támadásokat és kezdetben sikereik voltak, elbízhatták magukat, de pár év után a Szovjetunió és az USA kerekedett felül, a béketárgyalásokat elutasították és ők szabták meg, hogy mikor lesz vége a háborúnak és mi lesz a legyőzöttekkel.



2023. jan. 20. 17:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
32%

11:23: tényleg. Nem is a bolsevik KGB-s tömeggyilkos, aki többször is kijelentette nyilvánosan, hogy mekkora katasztrófa volt a Szovjetunió felbomlása, és annak visszaállítására vágyik.

Én nem értem az ilyen embereket. Tényleg nem értem. A világ egyik legocsmányabb diktatúráját hasonlítgatják az EU-hoz. Mi a fenéért nem költöztök Vorkutába, ha szerintetek az EU az új Szovjetunió? Majd megtanulnátok a különbséget, azt hiszem.

2023. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
66%

"Ukrajnának költői túlzással nincs köze Európához."

Azt leszámítva, hogy ott fekszik kb. a kellős közepén, válaszfalként kelet és nyugat között...

2023. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
71%

11:13: igen, kapnának területeket, aztán két év múlva eszükbe jutna, hogy mégsem elég, és újra támadnának.

Ráadásul ostobaságot is írsz. Putyin első dolga volt tavaly februárban, hogy megtámadta Kijevet Fehéroroszország felől. Ezt nem lehet másképp értelmezni, mint hogy egész Ukrajna kellett neki. Csak hát felsült. Azóta folyamatosan módosulnak a céljai, attól függően, éppen hol ég be.

2023. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
66%

"Én nem értem az ilyen embereket. Tényleg nem értem. "

Moszkoviták, akiknek az a dolguk, hogy zavarokat keltsenek az EU-ban, minél inkább akadályozzák az EU munkáját, és félelmet keltsenek, dezinformáljanak ezerrel. Így érted?

2023. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
65%
12:01: nem tudom, hogy fizetik-e őket a Kremlből, szerintem nem. Önként és dalolva ennyire egyszerűek. Leninnek volt egy találó mondása a szovjet rendszerrel szimpatizáló nyugati értelmiségre: "hasznos idióták". Akik itt az orosz rezsimet éltetik, aligha értelmiségiek, de egyébként a megjegyzés az ő esetükben is áll.
2023. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
43%
Hogy el tűnt a 2 és fél pipás, amikor érveket kapott. Ezek mindig felszívodnak, ha kapják a savat.
2023. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
74%
Majd térjünk vissza rá, ha győztek, nem holnap lesz...
2023. jan. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
27%

"A világ egyik legocsmányabb diktatúráját hasonlítgatják az EU-hoz."

A világ két legocsmányabb diktatúráját hasonlítjuk egymáshoz.

"Mi a fenéért nem költöztök Vorkutába, ha szerintetek az EU az új Szovjetunió?"

Mert veled ellentétben nekem van hazám, és az itt van, Magyarországon.

2023. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudják legyőzni. Hitlernek, ès Napóleonnak sem sikerült. Mièrt pont egy ilyen ócska színitanodàs, drogos bohóc gazembernek sikerülne.
2023. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
86%

#29

Afgánoknak, japánoknak sikerült. Azt fejeltitek el, hogy az oroszok a támadóháborúkban nem teljesítenek jól.

2023. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!