Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Talibán, Hesbollah meg az...

A Talibán, Hesbollah meg az egyéb ISIS szervek,ha hadifoglyot ejetenek azzal milyenek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Bizonyára kedvesek és aranyosak.
2023. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Felettébb barátságtalanok.
2023. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetteljesek!
2023. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

etetik rendesen, egyéni igények figyelembe vételével természetesen, ki mit szeret, mit ehet, vagy milyen diétát követ. nézhet tv-t, csak hiradót nem, hallgathat zenét, stb, kényelmes, egyszemélyes cellákban helyezik el a foglyaikat. ja várjál, kevertem hirtelen svédországgal.

elégetnek élve, levágják a fejedet késsel, ilyesmi megy keleten, ott ez a szokás

2023. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha tudnák, hogy a bejglit mazsola nélkül szeretem, akkor csakis mazsolás bejglit adnának vacsorára. Ezem kívül nem tudom mit tehetnek még. Lehet sértő szavakat is használnak?
2023. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy különbség van a három szervezet "módszerei" és céljai között (függetlenül attól, hogy mindhárom terrorszervezetként van nyilvántartva), így az elfogott ellenfelek vonatkozásában is. Ami a három szervezetben közös az, hogy ha értékes túsz és lehet érte jó sok pénzt kérni, akkor max. levágják 1-2 ujját esetleg amíg a váltságdíj meg nem érkezik. Az eltérések utána jönnek.

Az ISIS látványos keretek között kivégzi vagy kényszeríti az átállásra.

A Talibán jól megveri és addig üti amíg át nem áll (ritkábban tartanak látványos kivégzéseket, de azért szorgalmasan akasztgatnak fel embereket), de mivel az ellenállók nagy része valamelyik másik törzs tagja volt így inkább túszként fogva tartották (már nincs aktív ellenállás a talibán ellen, kontroll alá vonta a teljes területet).

A Hezbollah a legprofibban szervezett csoport. Ha izraeli katonát, ügynököt tudnak elkapni az túszként cserealap magasrangú Hezbollah tisztekért cserébe. Ha Libanonban kapnak el valakit a másik táborból ott is első körben cserealap, vagy váltságdíjért értékesítendő túsz. Ha Szíriában akkor az megy Asszad rezsim karmai közé aki meg kivégzi.

2023. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6!

Szelintem, csak dulván a földle dobnák.

2023. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 de tényleg durván? 😂
2023. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha nő akkor napi szinten megerőszakolják. Ha férfi akkor kedvesen felajállják, hogy térjen át az iszlámra, aztán tarkón lövik, ha vissza utasítja.
2023. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
#9 ez a kopt kurd foglyokra vonatkozik az ISIS-nél, amúgy szemrebbenés nélkül elvágják egy rozsdás késsel a hittestvéreik nyakát is
2023. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!