Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mindenképpen...

Szerintetek mindenképpen megfog történni a 3. világháború? Egyre több a rossz hír...

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Én már várom legalább megkönnyebbül a Föld.
2023. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy gondolom, hogy igen.

Az USA nyilvánvalóan nem engedheti meg az oroszoknak, hogy területeket foglaljanak el Ukrajnától, mert ezzel azt üzenné a világnak, hogy ez így oké, és akkor Kína is rámozdulna Taiwanra, Észak-Korea kínai támogatással Dél-Koreára, Irán Szaud-Arábiára, stb.

Ez már kvázi világháború.


Felmerül a kérdés, hogy az oroszok vajon kivonulnának-e Ukrajnából anélkül, hogy elfoglalnák ezeket a területeket.


Sokan azt mondják hogy igen, hisz hát az USA is vesztett háborúkat, vietnam, afganisztán, az oroszok is vesztettek afganisztánban, stb.


Nos, én viszont úgy vélem, hogy nem.

Azért nem, mert alkotmányba foglalták, hogy az a 4 megye orosz terület, meg persze a Krím is.


Innentől kezdve ez egy teljesen más műfaj már, mint bármelyik nagyhatalom háborúja a hidegháború óta.


Ez pont olyan, mintha mondjuk az USA lerohanná Mexikót, és beleírná a saját alkotmányába, hogy innentől kezdve Baja California, Chihuahua és Sonora hivatalosan az USA 51. 52. és 53. tagállamai.


Kizárt dolog, hogy bármivel is rá lehetne kényszeríteni, hogy ezt visszavonja és feladja.


Tehát se vietnam, se korea, se afganisztán, se irak, se a többi ilyen analógia nem ül.


Az oroszok bármi áron meg fogják ezeket a területeket védeni.


És itt van a 22es csapdája.


Ha az USA enged nekik -> világháború.

Ha nem enged nekik -> akkor is világháború.

2023. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Remélem. Annyi már az ember mint a szemét.
2023. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
"Remélem. Annyi már az ember mint a szemét." feketékből valóban krva sok van már. A fehér ember meg elkezdett buzulni ergó így is úgy is kihal
2023. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Amióta kitört a háború vészmadárkodnak egyesek, meg korábban is folyamatosan hogy majd jön a nagy meteor stb. Sem a Koreai, sem a Vietnami háborúból nem lett világháború most is k.rva messze vagyunk (szerencsére) tőle.
2023. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mértékben semmivel nem több a rossz hír, mint tavaly ilyenkor vagy fél éve.
2023. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

#5

Te minden egyes ilyen kérdéshez beírod szinte szó szerint ugyanezt, hogy korea, vietnam, k.rva messze vagyunk :D

Már magadat is ennyire nehéz meggyőznöd, hogy mantrázni kell? :D

2023. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. De amúgy milyen rossz hírekről van szó? A rádióban semmit nem hallok. Tévét nem nézek. A clickbaites bulvároldalak követéséről pedig leszoktam a pandémia alatt.
2023. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát több esélyt látok rá, mint hogy ne törjön ki.
2023. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9: 9.11-kor is sokan ilyesmiket mondtak.
2023. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!