Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem értem, hogy a magyar...

Nem értem, hogy a magyar katonák miért harcolnak a NATO oldalán a szerb nép ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Koszovóban ugyan az a mintázat valósul meg, mint Ukrajnában?


Az orosz többségű helyeken az ukránok betiltják a nyelvhasználatot, ukrán politikai vezetőket neveznek ki, az iskolájukat is betiltják, majd a katonaság a tömegbe lövet?


Koszovó detto, csak azt nem értem, hogy a magyar katonaság miért vesz részt ebben a szerb nép elleni elnyomásban?


Ha Bijden papa, Antoni Blinken pedifil bűnözők (Viktoria Nulandal a fenekükben) egy újabb konfliktus gócot akarnak kirobbantani, akkor a magyarok miért asszisztálnak ehhez? Kitől kapott a FIDESZ erre felhatalmazást?



2023. máj. 30. 09:36
A kérdező szavazást indított:
Azért harcolnak a magyarok a NATO oldalán, hogy az USA globális fegyver bizniszéből részelhessen?
Azért harcolnak a magyar katonák koszovóban, mert egy új világrendben már megint a gonosz oldalára kerültünk mi magyarok?
Most mi van, mi az a koszvó?
3 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem harcolnak, békefenntartó misszió van ott.
2023. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1


Ja-ja, nem harcolnak, csak éppen ott verik a népet ahol csak tudják...

2023. máj. 30. 09:39
 3/15 A kérdező kommentje:

Szégyen, hogy fegyvertelen civilekre támadnak a magyar katonák!!!


[link]

2023. máj. 30. 09:52
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az első válaszoló is írta, ők nem harcolni vannak ott, hanem a békét fenntartani.
2023. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

A KFOR egy nemzetközi békefenntartó haderő.

A magyarok is a békét tartani vannak ott.

2023. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
#3 Mondjuk a linkelt videón nem támadnak senkire a katonák, a magyarok pedig egy békemisszió keretében vannak ott, lényegében nem csinálnak mást, mint sorfalat állnak.
2023. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha számotokra ezt jelenti a béke, akkor mit jelenthet a háború?


[link]


Végül is fegyvertelen tömegbe lövetni, nem háborút jelent még, ebből a szempontból még igazatok is lehet!


Bocsánat, én szélelem magam, és én kérek elnézést!!!

2023. máj. 30. 10:05
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Sose told fullba a kretént...
2023. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon küzdesz kérdező, látszik, hogy rá vagy szorulva a Lendvay utcából érkező apanázsra.
2023. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

"Végül is fegyvertelen tömegbe lövetni, nem háborút jelent még, ebből a szempontból még igazatok is lehet!"


Nyilván tisztában vagy vele, hogy riasztógránátokat, meg gumilövedéket használnak legfeljebb az erőszakos tömeg ellen, ami rájuk támadt, nem éles lövedékkel lőnek közéjük.

2023. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!