Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hihető-e számodra, hogy...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Hihető-e számodra, hogy tartalékos önkéntes katonák fogják ellátni az őrzési-védelmi feladatokat 2011. január elsejétől? Nem ellentétes-e a tartalékosság és az állandó szolgálat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Valaki fogadna-e velem nagy összegben, hogy nem lesz ebből semmi?


2010. okt. 16. 10:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Mit fognak felvenni?

"...az őrzés-védelmet olyan önkéntes tartalékosok fogják átvenni, akik teljes lövész kiképzéssel rendelkeznek, és a szolgálatot gépkarabéllyal felszerelve látják majd el."

A felvételi folyamat és teljes lövész kiképzés időtartama a belefér a dec.31-ig hátralévő időbe?

2010. okt. 16. 10:09
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Bele.
2010. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Sőt például hadiállapot esetén 24óra alatt fel lehetne állítani az ország teljes hadseregét. Dec 31. -ig méf az USÁt is elfoglalhatnánk.
2010. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Sőt például hadiállapot esetén 24óra alatt fel lehetne állítani az ország teljes hadseregét. Dec 31. -ig még az USÁt is elfoglalhatnánk.
2010. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
94%
hát szerintem elég nevetséges, hogy őrző-védő szolgálat védte eddig a laktanyát, a katonákat.. amikor először beléptem és láttam azt hittem valami vicc.
2010. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira nevetséges, mert sok katona NEM laktanyában dolgozik, hanem pl. hivatali munkarend szerint. Az "igazi" katonák (a laktanyában) meg vagy külföldön vannak, vagy szabadságon, vagy kiképzésen vagy árvíznél vagy mit tudom én mit csinálnak, de nem a kóbor kutyákat kellene figyelniük éjjelente.
2010. nov. 3. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!