Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha nem Zelenszkij, hanem...

Ha nem Zelenszkij, hanem Orbán Viktor lenne Ukrajna miniszterelnöke, akkor az ukrán tankok már rég Moszkvánál járnának?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hat ahogy Viktort ismerem mar rég Putyin lenne a főnök Ukrajnában mivel ő azt az elvet vallja hogy nem kell velük ellenkezni mert atom nagyhatalom.
2023. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig könnyebb más f#-val verni a csalánt.
2023. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem valószínű.

Ez a korrupt senki ideális lenne 1 orosz bábkormány vezetőjének.

Ahogy most is.

2023. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Már Tajvant demokratizálnák.
2023. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem. Gyurcsány házát lövetnék ezerrel.
2023. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egészen biztosan! Az már más kérdés, hogy hadizsákmányként, de akkor is Moszkvánál járnának!
2023. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem, akkor az orosz tankok már itt járnának Magyarországon.
2023. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Orbán már régen otthagyta volna Ukrajnát, mert egy gyáva alak - már rég Trunp szoknyája alól osztaná a "békeszeretetét"...

Ukrajna sokat nyer azáltal, hogy Orbán nem ukrán.

2023. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Most sem Zelenszkij Ukrajna miniszterelnöke.
2023. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az orbán irtás után felmegy mint szuperkiborg. És visszajön mint jó isten csak barna borukent. És csinál majd majmokat.
2023. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Ukrajnába kellene vinni a magyar Leopardokat. A volt lengyel miniszterelnöknek igaza lehet?

Jó ötlet, mert lassan már minden NATO tagország szállít komoly fegyvereket Zelenszkíjnek és nekünk is meg kellene mutatni, hol is állunk. Már nagyon kiáll a szénánk. Ráadásul nekünk nincs szükségünk azokra a tankokra, hisz NATO tagok vagyunk. Megvédenek minket a németek, osztrákok.

Mi a véleményetek arról hogy az ukránok már Szíriával is konfliktusba kerültek?

Megszakítja diplomáciai kapcsolatait Ukrajna a szír kormánnyal,mert azok elismerték a Donyecki népköztársaságot és a Luhanszki népköztársaságot.Az ukik szankciókat is követelnek a szírek ellen,lehet katonailag is egymásnak mennek. Mi a véleményetek?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!