Ha nem Zelenszkij, hanem Orbán Viktor lenne Ukrajna miniszterelnöke, akkor az ukrán tankok már rég Moszkvánál járnának?




válasza:



válasza:



válasza:Nem valószínű.
Ez a korrupt senki ideális lenne 1 orosz bábkormány vezetőjének.
Ahogy most is.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Orbán már régen otthagyta volna Ukrajnát, mert egy gyáva alak - már rég Trunp szoknyája alól osztaná a "békeszeretetét"...
Ukrajna sokat nyer azáltal, hogy Orbán nem ukrán.




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Jó ötlet, mert lassan már minden NATO tagország szállít komoly fegyvereket Zelenszkíjnek és nekünk is meg kellene mutatni, hol is állunk. Már nagyon kiáll a szénánk. Ráadásul nekünk nincs szükségünk azokra a tankokra, hisz NATO tagok vagyunk. Megvédenek minket a németek, osztrákok.
Megszakítja diplomáciai kapcsolatait Ukrajna a szír kormánnyal,mert azok elismerték a Donyecki népköztársaságot és a Luhanszki népköztársaságot.Az ukik szankciókat is követelnek a szírek ellen,lehet katonailag is egymásnak mennek. Mi a véleményetek?
Méltó ez ahhoz a helyzethez, amiben ukrajna van?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




