Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Irán és a többi arab ország...

Irán és a többi arab ország miért ilyen béna a háborúba?

Figyelt kérdés

Pl iránnak nincs légvédelme?


Vagy minek lövöldöznek drónokkal mikor Izrael mindet leszedi és semmilyen kárt nem okoznak...



márc. 4. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
A károkat minden ország titkolja, nem akarnak pánikot.
márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Az USA a kb 250 eves letezese ota tobb mint 200 evet haboruzassal toltott... Ez lehet az egyik oka.
márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Pl iránnak nincs légvédelme?"


Iránnak van csúcsszuper orosz S300-a, S400-a és kínai légvédelmi rendszere is radarokkal. Vagy inkompetensek ezek is, mint za arabok vagy ezek a légvédemi rendszerek csak papíron jók, mert a papír mindent elbír.

márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 a hírekben csak annyit lehet látni hogy a zsidók gond nélkül bombáznak mindent az Iráni drónok meg potyognak mint a szúnyogok
márc. 4. 20:16
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
4: A hírek, amit nézel, részrehajlók. Nézz objektív híreket.
márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Irán nem arab ország, hanem perzsa.
márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Több száz bombát dobtak le és nem kaptak annyi légvédelmet hogy megtudják akadályozni ezt. Nincs rendesen kiépített légvédelem meg a világ 2 legnagyobb háborúzós országával harcolnak a kínai HQ9B meg nem a legjobb pakisztán is jelezte vannak gondok az sz 400 picivel jobb de azt nem kaptak az oroszok meg a kínaiak jobban szuperáltak volna mert csomó ütegük van és nagy részüket lelőtték volna de irán az orosz és a kínai hadsereg közelében sincs.
márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#3 az sz300 meg a HQ9B nem a legjobb a kínai légvédelmi egységgel pakisztánban is voltak gondok nekik is van ilyen talán akkor hatásos ha sok van belőle és nem csak 3 darab az sz 300 szintén akkor jó ha sok van belőle gondolom mennyiség és nem minőségre mennek kérdés még hogy ki voltak e normálisan képezve az emberek rá és volt e pénz a fenntartásra.
márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van valami abban amit irsz, de a nyugati media biztosan fel is erősíti a különbségeket.
márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"de a nyugati media biztosan fel is erősíti a különbségeket"

Háát egyelőre B-52-esek repkednek Irán felett és nem Iráni gépek mások felett. ez önmagában sokat elmond.

márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Kína vett már részt háborúban mióta világhatalom?

Mert Kínán kívül mindegyik világhatalom indított illetve vett már részt legalább egy háborúban.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!