Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonákat főleg...

Szerződéses katonákat főleg Tata, Debrecen és Hódmezővásárhely fogad? Mi kell ahhoz, hogy pl a MH 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred-hez kerüljek? Vagy a különleges műveleti zászlóaljhoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 08:41
 1/5 vzs ***** válasza:
ott is simán van hely, tehát ez, hogy szerződéses katonákat csak a fenti három helyőrségben fogadnának nem feltétlenül igaz. bemész a toborzóirodába, megkérdezed, hol van hely, ha nem mondják, hogy győr, akkor rákérdezel, hogy győrben van e. ha sokáig kötöd az ebet a karóhoz, lesz győrben hely! :D
2011. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem azt írtam,hogy CSAK ott.. :) Viszont a nálunk a toborzóban nem nagyon akarnak mást szóba hozni.Azt gondoltam,hogy a végzettségem miatt.Ezek szerint nem.De,ha lehetséges a többi helyre is bekerülni akkor ezt miért nem említik ott meg?Nem az lenne a dolguk,hogy segítsenek?Nekem folyamatban van a felvételim,tehát bent többször rákérdeztem már erre....
2011. jan. 16. 09:45
 3/5 A kérdező kommentje:
A viszont után -1 a :)
2011. jan. 16. 09:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem Kaposvárra is(távolság szerint még az lenne nekem a legjobb),de azt mondták,hogy C-s jogsi nélkül felejtős.
2011. jan. 16. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A különleges műveleti zászlólj beosztottjai saját magukat kell kiképezni. Megadják az irányelveket, azt ki hogy bírja. A végén vesszőfutással döntik el, ki a jobb harcos.
2011. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!