Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik az erősebb Zöldsapkások...

Melyik az erősebb Zöldsapkások kontra Különleges Alakulat?

Figyelt kérdés
Erősebb értem fegyver(ek),közelharci tapasztalatok.
2011. jan. 18. 16:12
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:
100%
SAS... Ez nem vitatott tény...
2011. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A sakk táblán melyik az erősebb a fekete vagy a fehér bábu?
2011. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fehér!
2011. jan. 19. 08:55
 4/12 BlackSword ***** válasza:

Itt a link:

[link]

2011. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Delta Force. Mivel a zöldsapkások közül válogatják ki a legjobbakat.

A világ legkeményebb gyalogsági kiképzése a RANGER School, de a US Marines első százada a felderitők, na ott is kemény emberkék vannak. NAVY SEALs-t meg sem emlitem, ugye a pokol hete kiképzés is valami brutális.

Szoval nincs legjobb, legerősebb.

Van egy gyüjtőhely ahova összeszedik a legkiemelkedőbb elitkatonákat, az a Delta Force.

2011. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A két alakulat egy és ugyanaz...A Special Forces tagjainak zöld színű barettje van ezért hívják őket Zöldsapkásoknak...

2013. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látom ti se hallottatok még a Spetsnaz GRU-ról, ezek meg sem közelítik a GRU-t. De nem is biztos hogy sok információt fogtok róla megtudni, mert rendkívül titkos.
2013. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jómagam ismerem a Specnaz-t. Meg is van a véleményem róluk. Rohadt jó harcosok! Nem szívesen kerülnék vitába velük, egy aprócska gond van velük. Miután leszereltek az orosz szervezett bűnözés részei lesznek...:(
2013. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért remélem nem sokan, inkább a volt KGB-sekre jellemző... sajnos ilyen a kapitalizmus: csak a pénz. De szerintem rájuk annyira nem jellemző.
2013. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna hogy 2011 feltett kérdésemre jönnek válaszok! :D Hogyan találtátok meg?
2013. júl. 28. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!