Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van így esélyem bekerülni a...

Van így esélyem bekerülni a honvédséghez, és van értelme?

Figyelt kérdés

Fizikailag kiváló formában vagyok, simán teljesítem az összes gyakorlatot meg minden, de sajnos nem jók a szemeim. Annyira nem gáz, rövidlátó vagyok, és enyhén színtévesztő.

A bal szemem -0.5 a jobb pedig -1.25-ös, kontaktlencsét hordok. Gondolom ez sajnos elég nagy hátrány, és ha fel is vennének, akkor csak valami irodai munkára.


Sokan próbálnak lebeszélni egyébként a katonaságról, hogy értelmetlen, meg nagyon kevés a fizetés.. Nekem egy középfokú angol nyelvvizsgám + érettségim van, sajnos semmilyen munkalehetőséget nem találok magamnak hónapok óta, csak gyárban pakolászást éhbérért, erre meg nem igazán lehet karriert építeni.. :)


2011. szept. 3. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Az van a szabályzatban, h szemüveget nem viselhetnek a rendőrök, ehhez képest nem 1 szemüveges rendőrrel futottam már össze.

Amúgy minek annyi katona Magyarországon? A fele ott ácsorog a HM-ben, mint vmi díszhuszár.... sok értelme van a sok előfeltételnek, hogy mikor lehetsz katona.

2011. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,érdeklődj a legközelebbi had. kiegen..!
2011. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok jobb szemem ( célzó szemem ) -0,5 a ball pedig - 1 enyhe színtévesztő

Én fontolgatom a lézeres szemmütétet mert szerintem megéri de ha te is megcisnáltatod úgy már érdemes, szemüveggel is felvesznek de lövész pilóta stb szakokra nem legalábbis nagyon gyenge dioptria kell hezzá

Színtévesztőként elméletileg nem vezsnek fel de ha fellebezel akkor felvesznek természetesen bizonyos szakokra ( de a fellebezést csak iskolánál használ sima tobrzó irodában nem veszik be mert a létszám stop miatt így is sokan várnak

Sok sikert !

2011. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!