Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért szól itt minden második...

Pro Patria kérdése:

Miért szól itt minden második kérdés arról, hogy "hogyan lehetek Francia Idegenlégiós/GI Joy/Amerikai Ranger/Orosz Spetsnaz/Jedi. Stb"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg, hogyan lehetek Jedi Piréz? :D
2011. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hírnevet, tiszteletet és/vagy rengeteg más dolgot keresnek, szerintem jó hogy van példaképük, a középkorban mindenki király és lovag akart lenni, most meg egy izmos és rettenthetetlen katona jó kiképzéssel. Ezzel semmi gond nincs.
2011. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Addig nincs, amíg megmarad a realitások talaján. De hacsak nem tizenegykétéves gyerekek teszik fel ezeket a kérdéseket itt, akkor viszont szomorú.

Másfelől miért mindig a francia idegenlégió?

2011. nov. 12. 12:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

rejtő jenő könyvei miatt

mert az tök kúúl menő

2011. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem inkább azért mert az a leg közismertebb módja hogy állampolgárság nélkül tagja legyél valamiféle katonai alakulatnak kis hazánkon kívül.

A baj szerintem is inkább a USA Angol stb ötletekkel van.

2011. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Túl sokat Call of Dutyznak ezek a gyerekek, azt látják, hogy tök menő izmos katonának lenni, hatalmas fegyverarzenállal ritkítani az ellenséget.


Egy osztálytársam azzal csesztetett, hogy mehetnék a francia idegenlégióba. Bocsánat, de semmi kedvem más országok/nagyhatalmak érdekei miatt szétlövetni a seggem, cafatokra szaggatni magam egy gránát/akna miatt. A magyar honvédség is már arról szól, hogy Afganisztánban harcolunk amerikai érdekek miatt. Ha viszont minket támadnának, akkor készen állok megvédeni hazámat.


Addig viszont inkább maradok programozónak.

2011. nov. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én Darth Vader akarok lenni. Vagy megépíteni a halál csillagot. Oszt?
2011. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem is láttam, hogy valaki Orosz Spetsnaz tag akarna lenni... Tényleg, hogy lehetek az orosz Spetsnaz tagja? :DDDD
2011. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jelentkezz a US Marine Corps-ba, onnan felvesznek, ha rituálisan kasztráltatod magadat. Ha biztosra akarsz menni, áldozz fel egy kecskét a Gellért-hegyen, teliholdkor, pontban éjfélkor, a vérét pedig keverd egy szűz menstruációs véréhez, és idd meg, de nehogy többet, mint egy akónyit, különben megnyílik egy féreglyuk, amin Xenu átjut a Földre, és elpusztítja.
2011. nov. 14. 18:43
 10/17 anonim ***** válasza:
OK, akkor mindenféleképp jelentkezem!!! :D
2011. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!