Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért lett fontos most, hogy...

Miért lett fontos most, hogy felmérjék a magyar hadköteles férfiakat?

Figyelt kérdés

A rádióban hallottam. Azt mondták békeidőben sem árt felmérni. A multkor a szirénákat nézegették... Ezek nagyban háborúra készülnek? Mégis mit akatnak? Magyar férfiakat kiképzés nélkül Inánba küldeni? Vagy itthon kell a védelem? Ki ellen? Ki fog bennünket megtámadni? Úgy tudom a vezetőink a zsidók s*ggét nyalják, akkon NATO-Usa-Izrael nem kellene. Amugyis építettek maguknak itt egy csomó lakóparkot, meg ugy rendezkednek be h majd itt fognak lakni, ha az országukat támadás éri. Ide jönnek menedéknek. Kínának már Orbán eladta az országot, gondolom annak se kéne ellenünk lenni. Szaud-Arábiával is egyezkedtek vmit. Akkor ki jön ellenünk?


Azt hallottam, h az Usa Kínának van eladósodva. Kína meg Irántól veszi az olajat,ezért akarják az amerikaiak elvágni a Kínába vezető energiát, azzal, hogy Irán ellen háborúznak.


Hol fog folyni ez a háború, és mi lesz Magyarország szerepe? Veszélyben van e Németország, Skócia?

Azt is meg tudják támadni?


Akinek elege van ebből az egészből, az kérhet Svájcban, vagy Izlandon menekült státuszt?

Nem lehetne azt vhogy megoldani, hogy személy szerint azok az emberek irtsák egymást akik kitalálták a háborúkat? Mondjuk a Földön kívül? Szépen kiirtanák egymást, a többiek meg ellennének nélkülük, egész kellemes lenne a Földön a légkör!


Az Arab Liga képes legyőzni Kínával Oroszországgal az Usa-Izraelt?


Az emberek miért veszik ezeket a dolgokat közömbösen, h háború készül?


2011. dec. 5. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Látom kedves kérdező te egy 16 éves finoman szólva is nem komplett emberke vagy.
2011. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem!
2011. dec. 5. 22:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Szó sincs arról, hogy bárki háborúra készülne. Csak rendkívüli állapotban vagy megelőző védelmi helyzetben éledne fel a sorozás. Azért lett most fontos, mert a ma kormányon levők ezt fontosnak tartották már a hatalomra jutásuk előtt is, és most meg tudják valósítani. A FIDESZ erőteljesen tiltakozott a hadkötelesek nyilvántartásának megszüntetése miatt, mert a sorozott hadsereg megszüntetése mellett is szükség van szerintük a nyilvántartásra azért, hogy ha be kell hívni embereket valamikor, akkor azt a nyilvántartások alapján meg tudják tenni. Szóval röviden az van, hogy te erősen túlképzelted ezt a dolgot.
2011. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mondd, hogy ez csak provokáció. Nem akarom elhinni, hogy valaki ennyire sötét legyen.
2011. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ti meg annyira sötétek vagytok, hogy nem látjátok/akarjátok látni ami körülöttetek van! Miből vagytok ilyen biztosak a nyugalmatokban? Vagy nem tudtok elég infót.
2011. dec. 6. 00:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sokat képzelsz bele a dologba. Nem gondolod?? Felmérik a hadköteles férfikat és kipróbálják a szirénákat, te pedig rögtön egy globális háborút vizionálsz. Ez erős túlzás. Közülünk úgy tűnik te vagy sötét.
2011. dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Azért nem teljesen alaptalanok ezek a dolgok. Valóban sok az egybeesés. Usa Irán ellen készül a héberekkel egyetemben. Eu szétesés határán, oroszok erősködnek, Kína úgyszintén.


Én konkrétan most be vagyok tojva, ha itt tényleg nagyobb hatalmak egymásnak feszülnek, akkor mindenkit behívnak. Mindenki azt mondja, hogy a sorkatonaság nem árt, meg blablabla. De nekem így is megvannak a problémáim, nem kell még egy, ami gyökerestül rombolja le az életem.


Ráadásul egy ilyen trágyadombért nem is vagyok hajlandó meghalni, főleg úgy nem hogy ezek meg jól röhögnek majd a markukban. Ha tényleg hisztériakeltés volt a céljuk, nálam sikerrel jártak.

2011. dec. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Az előbb egy újabb díszpéldányát láthattuk az emberi fajnak.
2011. dec. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
01:19nek! Ne add meg nekik azt az örömöt h félsz! Pont ez az amit el akarnak érni, h egy csomo ember megbénuljon, és ne tudjon cselekedni! Háborúnak tényleg nincs értelme!!! A hazát meg kell védeni, de mérjük fel az erőviszonyokat! Nem mindegy, h mi mi ellen megy!
2011. dec. 6. 02:00
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A Haboru keszul csak eszt sokan nem veszik eszre igy lasan de a haboru kozel van es minden jel ara mutat hogy bekovetkezik aki nem hiszi jarjon utana a haboru kozel van.
2011. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!