Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tulajdonképpen mi az a Spetsnaz?

Tulajdonképpen mi az a Spetsnaz?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ThorgilsX ***** válasza:
A Spetsnaz egy gyűjtő fogalom,mind harci alakulatokat mind ügynököket mind a hírszerzést magába foglalta.Ha most ezt mind kifejteném, napestig körmölhetnék,de lehetetlen hogy a google nem adott ki semmilyen információt róla,vagy konkretizáld a kérdést.
2012. jan. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magyar nyelvű anyagot nem igazán találtam róla csak a Földi Pál féle könyvet, de arról inkább ne is ejtsünk szót. Köszönöm a segítséget. Engem leginkább az érdekelt, hogy ez egy bizonyos egység, vagy gyűjtőfogalom. Megkaptam a választ, köszönöm.
2012. jan. 14. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ThorgilsX ***** válasza:
Földi Pál Spetsnazos könyve szerintem nem rossz.Tény hogy önmagába sose használd forrásnak de hát "egy forrás (alapjáraton sem) nem forrás."
2012. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, végül is nem sok mindent lehet veszteni vele, igaz, hogy az a fickó olyan messze van a normális könyvek írásától mint én, de szerencsére rendkívül olcsóak a könyvei, úgyhogy sokat nem veszíthetek vele.
2012. jan. 14. 19:07
 7/8 ThorgilsX ***** válasza:

Én szeretem a könyveit.2okból,egy amit Te is említettél hogy olcsóak,kettő hogy nagyon olvashatóak.


Lehet a Földi Pál könyveket is történelmi alapnak venni,csak nézz utána máshol is.Dehát ez a könyve csak leírja a spetsnaz működését stb.

2012. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
orosz elitkommando
2012. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!