Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miert van betiltva a Mein...

Miert van betiltva a Mein Kampf? Kinek az erdeke olvasta egyaltalan valaki?

Figyelt kérdés

Jelzem nevem nem azonos a hadvezetovel csak a veletlen muve a hasonlo monogram es utonev. Kerdesem nem ebbol fakad.


Nem is ertem igazan miert kell egy konyvet betiltani. Az Egri csillagok tele van armannyal szemetseggel oldoklessel. Nem kellene inkabb megismerni ???


2012. jan. 21. 12:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Első válaszoló vagyok, helyes választ adtam, mégis lepontoztak. Nem mintha érdekelne, de ez is mutatja a gyk.hu szélsőjobbos látogatóinak szellemi színvonalát.
2012. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
36%
Nincs betiltva és és ahol betiltjk ott a zsidók teszik meg.
2012. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

"Miert van betiltva a Mein Kampf?"


Nincs betiltva.


"Kinek az erdeke olvasta egyaltalan valaki?"


Szinte senki sem olvasta, még azok sem, akiket érdekelt. Ugyanis annyira unalmas, hogy hamar meg lehet unni.


Én néhány fejezetén egyszer kénytelen voltam átverekedni magam. Nem nagy eresztés.

2012. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 EnNemTe ***** válasza:
4%
Csak a zsidók által átírt formája nincs betiltva.
2012. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon hasznos olvasmány, egyáltalán nem unalmas. Hitler bemutatja a komunista eszme hódítását, az erkölcs lazulásának okait a 20. században. Ezenkívül széles áttekintő történelmi ismeretet ad az európai háborúk, főleg az első világháború eseményeiről, nyomorúságáról. A könyv Hitler elég széles látókörét igazolja. Érdemes elolvasni.
2012. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Nincs betiltva. Viszont a szerzôi jog a szerzô örökös nélküli halálával a Német Államra szállt, így, ha vki ki akarta adni, annak a Német Államtól kellett volna megvennie. Azért csak volna, mert nem adták el. Az #5 válaz helyesen írta, hogy majd lejár és azután nem lesz jogi akadálya.

Hogy hasznos olvasmány lenne, az igen erôs úlzás. Az pedig, hogy "bemutatna" bármit is - már elnézést - szamárság.

Egész egyszerûen egy beteg elme torzszüleménye, mint az egész Hitleráj volt.

Épp ezért idônként foglalkoznak azzal, hogy el kell készíteni a kritikai kiadását, amiben - gondolom - ellátják egy csomó lábjegyzettel, amik elmagyarázzák, hogy miért baromság a baromság illetve, hogy ami meg uszítás, ott tessék vigyázni, nehogy uszuljon az olvasó.


Kedves Kérdezô!


Hogy érted azt, hogy "a talmudot viszont olvastam szep kis magyarazat szol rola a wikin de az igazsagrol semmi" ?

Hol tanultál arameusul?

2012. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs betiltva, én pár éve olvastam.
2012. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

Mit kell megismerni rajta? Ismerted volna inkább 70 éve.

Meg ha nem vagy ... rajongó, akkor miért ezzel a nickkel regisztráltál be? Meg minek zsidózol mást? Felmenőid is tuti ez ellen harcoltak te meg lazán beregisztrálsz ezzel a névvel, meg érdeklődsz ezután a mocslék "könyv" után? Takarodjál agymosásra de gyorsan, ne várj osztatlan sikert ezzel a hülye felfogással..

2012. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
24%

"roszindulatu 8. komment magaert beszel minden bizonnyal zsido. Hogy a nevem hogy hasznalom szuveren jogom."


Nagy mákod hogy már nem a Kádár-korszakot éljük, ezért a 2 mondatodért golyó általi halált adott volna neked Kádár az biztos.

2012. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!