Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A vezetést elvben magyarország...

A vezetést elvben magyarországon el lehetne venni katonai puccsal?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert létezik NATO és ENSZ is.
2009. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen NEM.Egy katonai puccs megszervezéséhez jelentős szervezés kell a hadseregen belül.Ezt a tevékenységet pedig azonnal észrevenné a Nemzetbiztonsági Hivatal.A szervezkedőket azonnal letartóztatnák,bíróság elé vinnék és rosszabb esetben életfogytiglani börtönbüntetésre ítélnék.
2009. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Miért, ahol szinte nemzeti sport a katonai puccs, ott talán nincs nemzetbiztonsági hivatal?

Attól függ, hogy annak a vezetői melyik oldalra állnának.


Az Unió már más kérdés, de ha lenne egy ilyen puccs, annak vezetőit vsz. a legkevésbé nem érdekelné az Unió véleménye.

És amíg nem fenyegetnénk más államokat, addig szerintem az Uniót sem érdekelné. Főleg ha a gazdasági érdekei nem sérülnek.

2009. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, Nato-t akartam írni... hiába, anapi politika...

Az ENSZ meg egy vicc.

2009. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy elvben, persze mindent lehet :)

első voltam

2009. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha lenne egy puccs. Utánna kilépni únióból meg NATO-ból, aztán megkérdezni Putyint, hogy mennyi rakétát akar idetelepíteni akkor elvbe lehetne. De ez csak alternatíva...
2009. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak le kell gyilkolni az összes politikust. Onnantól már azt csinálsz amit akarsz.
2010. jan. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!