Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyar ember lehet amerikai...

Magyar ember lehet amerikai tengerészgyalogos (USMC)?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 08:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van zöldkártyád (=USA-ban van a legális állandó lakhelyed), akkor lehetsz sorállományos. Tiszt meg akkor lehetsz, ha állampolgár vagy. Ha Magyarországon élsz, akkor nem lehetsz az meg akkor sem, ha az USA-ban sima vízumon vagy. Szerintem ne akarj tengerészgyalogos lenni, nekik a legrosszabb...a sima tengerészeknek (Navy) is jobb annál.
2009. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

még rossz a tengerészgyalogosoknak?



Egyébként gondolkodtam a SASon is, ott hogy megy a dolog? Csak vérbeli britek lehetnek SASosok?

2009. jún. 30. 11:25
 3/20 A kérdező kommentje:
*Miért rossz a tengerészgyalogosoknak?
2009. jún. 30. 11:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok semmit a britekről, én az USA-ban élek. A rokonaim nagy része katona, tengerész. A tengerészgyalogosokkal bánnak a legszarabbul, ők szívnak a legtöbbet. Szerintem minden hadsereg csak a sajátjai közül vesz fel, mert azzal hazaárulást követsz el, ha belépsz egy másik ország hadseregébe...leszámítva az idegen légiót. Hány éves vagy? 18 (szülői engedéllyel 17) éves kortól lehet bevonulni egyébként.
2009. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hazaárulás lenne egy igazi hadseregbe belépni, ami nem a hazádé. Magyar katonák viszont nem sok mindent csinálnak...


SASba sem léphetne be nembrit?

+Milyen idegenlégiók léteznek? (franciáról tudok)


Egyébként 16 éves vagyok.

2009. júl. 1. 01:06
 6/20 A kérdező kommentje:
*hazádé után ? van (ill. kéne lennie :)
2009. júl. 1. 01:07
 7/20 anonim ***** válasza:
Tudtommal a SAS elit egység, mint USA-ban pl. a Navy SEALS tehát nemcsak, hogy állampolgárság/ottani státusz kell hozzá, de nem is kerülhetsz be csak úgy. Előtte szolgálnod kell sima katonaként aztán ha átmész a tréningen, akkor csatlakozhatsz...amúgy UK-ben viszonylag nem nehéz állampolgárrá válni, csak nagyon sokáig ott kell élni. USA-ba meg kijutni is nehéz...
2009. júl. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Még ezt találtam a SAS-ről részletesen. Előtte 3 évet a brit hadseregben is kell szolgálni. Itt minden le van írva, amit tudnod kell: [link]
2009. júl. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a haditengerészet (nem a tengerészgyalogság), és mivel ebben az országban nincs ilyen, nem hiszem, hogy hazaárulás máshol próbálkozni.
2009. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne hazaárulás, az Armed Forces az Armed Forces! Tök mindegy, hogy melyik ága. Nem legális másik ország hadseregébe állni, nem is engednek, mert feltétel a zöldkártya vagy az állampolgárság.
2009. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!