Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha nem mentem el lehet belőle...

Ha nem mentem el lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
Szerződéses katonának jelentkeztem, és most mehettem volna másodfokú vizsgálatra, mivel elcseszték a pontszámomat a fizikain. De úgy döntöttem hogy amennyit engem már hülyítettek (több mint 1éve próbálkozok) már kiábrándultam belőle, ezért nem mentem el a másodfokra. Lehet ebből gond? Vagy csak 3évig nem leszek alkalmas?
2012. aug. 1. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha aláírtál valamit és nem jelentél meg gondolom rávágnak a nyakadra
2012. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben? 6év villamosszék vagy hogy? :Đ
2012. aug. 3. 13:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam alá szerződést... Az csak a bevonuláskor lett volna, de annak a közelében sem vagyok/voltam.
2012. aug. 3. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
ha elküldenek másodfokra , 99% hogy meg is adják az alkalmast , Grat ;)
2012. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, úgy mint ismerősömnek. ;) Grat. 2x utazott fel dísznek.
2012. aug. 4. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy ha itt feladod ,nem is akartál katona lenni ,gond meg nem lesz belőle ne aggódj.
2012. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 punk999 válasza:
Ha van rá lehetőséged, hogy másodfokra elmehetsz, szerintem élj vele. Tudod, sokan hiába várnak arra, hogy az elsőfokra behívják, a toborzóirodában csak azt hajtogatják, hogy most nincs üresedés, majd kiértesítjük, várjon türelemmel. Én már egy éve várok...
2012. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!